999 rezultate për

ndoc

Irritohet me bashkinë, Eduart Ndocaj ngre flamurin e tij në Lezhë (VIDEO) Deputeti Eduart Ndocaj di të jetë në qendër të vëmendjes me veprimet e tij. Bashkia e Lezhës kishte parashikuar që të zh
"Kaubojsi": Jam si kokra e mollës, s'më ka dhunuar njeri! Pas lajmit që qarkullonte në media se ishte dhunuar deputeti Eduart Ndocaj, vetë ai e ka mohuar këtë gjë me anë të një s
Trafikantët dhunojnë "kaubojsin"? Një situatë aspak të këndshme ka kaluar deputeti "kaubojs", për të cilën mediat flasin se ai është dhunuar nga persona t
Ndocaj tallet me Llallën: Nuk mbron dot familjen, vaj halli për qytetarët Deputeti "kaubojs", Eduart Ndocaj, i tërhequr nga lajmi mbi kërcënimin e Llallës së bashku me familjen, e ka ironizuar p
Eduart Ndocaj kërcënohet me jetë Deputeti “kaubojs”, Eduart Ndocaj, është kërcënuar me jetë, e ndërsa denoncimi është bërë në Policinë e Durrësit nga kës
Gafa e rëndë e deputetit Ndocaj, përplaset me komentuesit (FOTO) Eduart Ndocaj vazhdon të befasojë me deklaratat e tij. Ai ka shkuar drejt Vatikanit për të ndjekur ceremoninë e shenjtër
“Kaubojsi” sfidon Ramën, ja çfarë bën kësaj radhe (FOTO LAJM) Deputetin ‘kaubojs’ të Lezhës, Eduart Ndocaj tashmë nuk e bashkon vetëm ndërtimi me kryeministrin Edi Rama. Pak kohë
Akuzat e Ndocaj ndaj Metës, ja si reagon një nga deputetët e LSI-së Deputeti i LSI-së, Gjovalin Kadeli ka reaguar n pas akuzave që bëri deputeti i qarkut të Lezhës Eduart Ndocaj se kreu i
Ndocaj: Meta mund të më vrasë, por unë… Deputeti i qarkut të Lezhës Eduart Ndocaj ka bërë një deklaratë të fortë në rrjetet sociale kur thotë se kundërshtari i
Ndocaj: Uroj që Zoti t'ia plotësojë dëshirën Metës për të shkuar në burg (VIDEO) Deputeti i PS-së, Eduart Ndocaj vijon me fërkimet e tij ndaj kreut të LSI-së, Ilir Meta. Kësaj here ai ka postuar në “Fa
Ndocaj me "qetësi e dashuri" Metës: Nuk më njeh? Do më kujtosh dhe natën Deputeti i Lezhës, Eduard Ndocaj i është kundërpërgjigjur kryetarit të LSI-së Ilir Metës, i cili gjatë emisionit “Opinio
Vrasja për gështenjat/ Viktima kapi për flokësh motrën e autorit dhe e fyeu Prokuroria e Kurbin ka dërguar për gjykim dosjen për vrasjen për gështenjat. Bëhet fjalë për të pandehurin Indrit Ndoci,
"Ky parlament s'do deputetë që mendojnë me kokën e tyre" Deputeti "kaubojs", gjatë fjalës në Kuvend ka deklaruar se nuk e voton Reformën në Drejtësi nëse nuk arrihet konsensus.
Eduart Ndocaj me parti të re Deputeti socialist Eduart Ndocaj ka formuar partinë e tij. Partia më e re në vendin tonë do të quhet “Besëlidhja Europia
Kaubojsi: Edi Rama na fiku! Deputeti Eduard Ndocaj ka thënë se tersi i humbjes së Shqipërisë përballë Francës ka qenë kryeministri Edi Rama. Pas
“Kaubojsi” me 20 shtëpi, sheiku i Kuvendit Deputeti Eduard Ndocaj, i njohur ndryshe edhe si “Kaubojsi”, në deklaratën e pasurisë për vitin 2015 ka deklaruar 14 apa
"Kaubojsi" gjunjëzon Dakon: Durrësin e ka zili edhe Florida (FOTO LAJM) "Kaubojsi" është frymëzuar që në orët e para të ditës dhe ka zgjedhur që të ironizojë investimet e kryera nga kryebashki
Sulmet në Bruksel, Ndocaj i shpreh ngushëllimet familjeve të viktimave Deputeti Ndocaj ka shprehur ngushëllimet për familjet e viktimave, pas shpërthimeve që tronditën në orët e para të ditës
Ndocaj rebelohet me Veliajn: S'kemi jetuar vetëm në Tiranë për t'na manipuluar (FOTO LAJM) Eduart Ndocaj nuk ka të ndalur me kritikat. Në shenjestër këtë herë ka vendosur Erion Veliaj, referuar parkut të Liqenit
Kaubojsi: Preferoj Nard Ndokën kryeministër (VIDEO) Deputeti "kauboj" Eduard Ndocaj në një intervistë dhënë Arjan Çanit u shpreh se preferon si kryeministër më shumë Nard N