E FUNDIT/ Interi nuk fal, blindon kreun (VIDEO)
999 rezultate për

mubarak

“Happy Eid Mubarak”-vajzat shqiptare që nuk zgjodhën mënyrën “e duhur” për të uruar festën sot (FOTO LAJM) Padyshim që ditët e shënuara të fesë myslimane festohen në masë të madhe dhe nga shqiptarët, duke qenë se një pjesë e mi
Nga qelia në vilën luksoze, çfarë do të thotë lirimi i Mubarakut për Egjiptin? Pas gjashtë vitesh në arrest, ish-diktatori egjiptian Husni Mubarak është sërish i lirë. Kjo në një kohë kur shumë aktiv
U akuzua për vrasjen e protestuesve, lirohet nga burgu ish-presidenti i Egjiptit Gjykata në Egjipt ka hedhur poshtë akuzat ndaj ish-presidentit Hosni Mubarak për konspiracion në vrasjen e protestuesve
Lirohet nga burgu Mubarak, ish-Presidenti i Egjiptit Një prokuror në Kajro ka urdhëruar lirimin nga paraburgimi të ish-presidentit Hosni Mubarak, duke i dhënë kështu fund p
Ish-presidenti Mubarak dënohet me 3 vite burg Tre vite burg ka qënë masa e caktuar për ish-presidentin Mubarak, i cili akuzohej për korrupsion. Ish-presidenti egjipti
Fevziu e krahason Gruevskin me Mubarakun Gjatë emisionit "Opinion" në TV Klan, moderatori i njohur Blendi Fevziu e krahasoi kryeministrin e Maqedonisë Nikola Gru
Egjipt, dënohen me burg përjetë 230 persona që rrëzuan nga pushteti Mubarakun Një gjykatë në Egjipt ka dhënë dënimin me burg përjetë për 230 persona, të cilët zhvilluan revolucionin kundër ish-presi
Dy djemtë e Hosni Mubarak lirohen nga burgu Një gjykatë egjiptiane gjatë javës së kaluar ka urdhëruar lirimin nga burgu të dy djemve të presidentit të rrëzuar Hosni
Lirimi i Mubarakut shkakton gjakderdheje në Kajro, dy të vrarë (VIDEO) Policia e Egjyptit ka përdoror gaz lotsjellës dhe topa uji për të shpërndarë mbi 1.000 protestues të tubuar në kryeqytet
Hosni Mubarak dënohet me tre vite burg Ish- presidenti Hosni Mubarak është dënuar nga një gjykatë egjiptiane me tre vite burg me akuzën e shpërdorimit të fonde
Mubarak lirohet nga burgu Ish-Presidenti egjiptian, Hosni Mubarak la sot qelinë e burgut, pas apelimit që i bëri dënimit të tij. Ai u lirua nga bu
Mubarak mund të lirohet! Ish-presidenti i Egjiptit, Hosni Mubarak, i cili u rrëzua nga pushteti në trazirat e vitit 2011, pritet të lirohet këtë
Procesi gjyqësor i Mubarak më 17 gusht Seanca e rradhës për ish presidentin Hosni Mubarak do të jetë më 17 gusht. Me vendim të gjykatës procesi gjyqësor i ish
Rinis gjyqi i Mubarak Sot në Kajro rinis gjyqi ndaj ish-presidentit të vendit, Hosni Mubarak. Ai akuzohet për korrupsion dhe komplot. Ish-lide
Hosni Mubarak pa pasuri në Shqipëri Ish-Presidenti i Egjiptit Hosni Mubarak, familjarët e tij, ish-drejtuesit e lartë të qeverisë nuk rezultojnë të kenë pas
Egjipt, protesta në 2-vjetorin e rrëzimit të regjimit të Mubarak Dy vjetori i rrëzimit të regjimit te ish-presidentit Hosni Mubarak është përkujtuar sot nga egjiptianët me protesta. F
Mubarak mund të ketë pasuri edhe në Shqipëri? Drejtësia egjiptiane u kërkon autoriteteve shqiptare të zhvillojnë hetim pasuror për ish-presidentin egjiptian Hosni Mub
Hosni Mubarak, pasuri edhe në Maqedoni? Prokuroria e Egjiptit ka kërkuar verifikimin e pronave dhe pasurive të mundshme, të regjistruar në Maqedoni në emër të 4
Ish kryeministri egjiptian dënohet me 3 vite burg Një gjykate egjiptiane ka vendosur tre vjet burg si dhe një 1.48 milionë dollarë gjobë për ish-kryeministrin Ahmet Nazif
Mubarak përjeton vdekje klinike! Agjencia egjitiane e lajmeve MENA ka njoftuar pak më parë se ish-Presidenti i Egjiptit Hosni Mubarak ka përjetuar vdekje