999 rezultate për

mbetet

Balotelli largohet nga Nicë, por mbetet sërish në Francë Mario Balotelli te Marseille ishte një nga telenovelat e verës së kaluar e cila nuk kishte një fund të lumtur. Por e
Mario Balotelli pranë largimit nga Nica, por do mbetet sërish ngë Francë Mario Balotelli është pranë largimit nga skuadra e Nicë. Ai ka pasur kohët e fundit përlasje me trajnerin e skuadrës Pat
Zanetti: Mourinho do të mbetet gjithmonë një trajner i shkëlqyer Legjenda e Interit, Javier Zanetti, ka folur në lidhje me shkarkimin e Jose Mourinhos nga posti i trajnerit të Mancheste
S'ka referendum, mbetet në fuqi largimi nga BE Ministrat britanikë kanë deklaruar se qeveria nuk është duke u përgatitur për një referendum të dytë lidhur me daljen e
Kaos në fund të ndeshjes, tifozët grek pushtojnë fushën, portieri mbetet i gjymtuar (FOTO LAJM) Fundi i ndeshjes Olympiacos-Milan 3-1 ka bërë që tifozeria greke, e pranishme në numër në “Karaiskakis”, të pushtojë fus
Merr fund gjyqi, titulli vitit 2006 i mbetet Interit Titulli viti 2006 mbetet i Interit. Sot ka mbaruar gjyqi teksa Juventusi pretendonte titullin kampion që e kishte fituar
Kaos në Tiranë bllokohet Zogu i Zi (FOTO LAJM) Studentët janë ndarë në dy grupe aktualisht ku pjesa më e madhe gjenden ende para Ministrisë së Arsimit, ndërsa disa dhj
Sarri: Manchester City mbetet klubi mi mirë në Europë Chelsea trimfoi të shtunën 2-0 ndaj Manchester City duke i shkaktuar humbjen e parë këtë sezon, shkruan Albeu.com. M
Isco ikën nga Real-i, Juventusi bëhet gati Me ardhjen e Santiago Solarit mesfushori spanjoll nuk po arrin të marrë minutat e dëshiruara dhe të nevojshme për të tre
Mijallkov mbetet në qeli Këshilli Penal i Gjykatës Themelore Shkupi 1, e ka refuzuar ankesën e ish shefit të Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbul
FIFA publikon rënditjen Shqipëria mbetet në vënd, Kosova vendos rekord të ri FIFA sapo ka publikuar rënditjen e re për muajin nëntor. Kombëtarja Shqiptare vijon të rënditet në vëndin e 60 duke mos
Ikën Elvin Beqiri, Vllaznia mbetet pa trajner Pak ditë më parë, Elvin Beqiri u emërua në krye të kombëtares shqiptare të moshave, U-17. Më parë kishte qënë si zv/t
‘’Champions’’ Grupi C mbetet ende i hapur, Liverpool rrezikon kualifikimin Grupi C është një nga grupet e ferrit. PSG triumfoi 2-1 ndaj Liverpool duke u ngjitur në vëndin e dytë me 8 pikë, shkr
Dramë për Interin, mbetet në dorë të Barcelonës Tottenham arriti të mposhtë 1-0 Interin në ‘’Wembly’’ më një gol të Eriksen në minutën e 80 duke i rrëmbyer vëndin e dy
Salvini: Gattuso mbetet i madh Pas ndeshjes së Milanit me Lacion pati një reagim nga Ministri i Brendshëm i Italisë, Mateo Salvini i cili nuk nguroi që
Bregu mbushet me balena të ngordhura, mbetet mister tragjedia në Zelandë Një ngjarje e rëndë ka zgjuar tërë pikëllim Zelandën e re ditën e sotme. Një tufë e madhe balenash pilot janë gjetur
EMRAT/ Lirohen 10 nga të arrestuarit e protestës, 1 mbetet në burg Gjykata e Tiranës ka vendosur t’i japë lirinë 10 prej të arrestuarve pas protestës tek parlamenti, ndërsa ka lënë në bur
Pogba te Juventus, mbetet çështje e hapur Pol Pogba te Juventusi është kjo fjala që shumë media në angli e bëjnë të sigurt kalimin e francezit në Torino. Edhe ps
Gjykata ndryshon masën e sigurisë, Vis Martinaj mbetet në burg Gjykata e Apelit e Krimeve të Rënda ka vendosur që të lerë në burg Vis Martinajn, i cili akuzohet për ngjarjen e rëndë t
Griezmann-it i mbetet mendja pas Barcelonës Antoine Griezmann në merkaton e verës ka qënë shumë pranë kalimit te klubi i Barcelonës, por në ditët e fundit të merkat