999 rezultate për

luan

Luana nxjerr zbuluar konkurrentët e "Përputhen", zbulon ku i ka parë më parë (FOTO LAJM) Autorja e programit zbuloi se emisioni i mbremshem nuk i dedikohet çifteve të vërtetëm por është një puntatë në tentativ
I mbuluan me dhe e i lanë në kanal, pamje nga vendi i ngjarjes ku u vranë dy vëllezrit pogradecarë (VIDEO) ABC NEWS sjell pamje nga fshati Zvirinë në Maliq ku u gjetën të vrarë vëllezërit nga Pogradeci Andrea dhe Martin Olldash
Zhytësit mbeten të shtangur me çfarë zbuluan në anijen Naziste të fundosur në det Amber Room është konsideruar mrekullia e tetë e botës, por Nazistët e morrën rreth 70 vite më parë dhe nuk është gjetur
Nuk do t'i njihnit kurrë, Luana dhe Marina në versionin meshkuj (VIDEO) Dy motrat e famshme të ekranit, Marina dhe Luana Vjollca, po kalojnë sonte mbrëmjen në shoqërinë e njëra-tjetrës. Ato
CHAMPIONS/ Interi luan shansin e fundit sonte ndaj Shakhtar, i jepet shansi Eriksen Interi luan sot kualifikimin midis 16 më të mirëve të Ligës së Kampionëve, kundër Shakhtar Donetsk. Situatë e pabesue
Koeman "qan" mos transferimin e De Ligt te Barcelona Nesër Barcelona pret Juventusin në kuadër të xhiros së gjashtë të Ligës së Kampionëve. Duke folur para ndeshjes në ko
Shkëlqeu në "Shiko Kush Luan", por sa i kushtoi Luanës ky look kaq joshës (FOTO LAJM) Moderatorja Luana Vjollca mori si gjithmonë vëmendjen e madhe të publikut gjatë mbrëmjes së te shtunes në emisionin e sa
EUROPA LEAGUE/ Këto janë ndeshjet e ditës së sotme (FOTO LAJM) Liga e Evropës rikthehet sot (e enjte) me ndeshjet e xhiros së pestë të fazës së grupeve. Në orar për ditën e sotme j
Nga Italia: Ronaldo nuk pyet Pirlon, vendos vet se kur luan Sipas “Il Corriere della Sera”, Cristiano Ronaldo, i cili ishte i pushuar kundër Beneventos, zgjedh vet se kur luan.
SPAK kërkoi 1 vit burg, merret vendimi për Luan Dacin GJKKO ka marrë vendimin përfundimtar për Gjyqtarin e Kolegjit të Posaçëm të Apelit Luan Daçi GJKKO ka vendosur me 12
Dita e ndeshjes në Champions, Interi luan shansin e fundit Mbrëmjen e sotme rikthehet Liga e Kampionëve, teksa Inter ka edhe një shans të fundit për kualifikimin. Në fakt, mund
Falsifikoi dokumentat, SPAK kërkon 1 vit burg për ish-gjyqtarin Luan Daci Është shpallur sot pretenca për ish-anëtarin e Komisionit të Pavarur të Apelimit, Luan Daci. Prokuroria e Posaçme ka
Do vini duart në kokë, Luanës i kushtoi fustani sa një makinë (FOTO LAJM) Pas një shkëputjeje disa mujore, Luana Vjollca është kthyer sërish në ekran me "Shiko kush luan", programin argëtues të
Orgesa Zaimi pa dorashka: Këto janë dy vajzat VIP shqiptare "të paafta" Në pjesën e fundit të emisionit “Shiko Kush LUAN”, u bë loja “Ndaje ose pi raki” në të cilën të gjithë të ftuarit bashkë
"Duhej një trajner si Solskjaer, të thoshte se luan në çdo klub europian", emocionon babai i Uzunit E nisi nga kategoritë e ulta të Shqipërisë dhe tashmë bën jehonë në gjithë Europën, duke i shënuar në shtëpi një ekipi s
Respekt për Maradonën, ndeshjet e Champions filluan me një minutë heshtje Ndeshjet e Ligës së Kampionëve sonte filluan me nderimin e të ndjerit, Diego Maradona. Në këtë mënyrë, klubet më të m
Do këndojë LIVE në emision, Luana ndan videon: Dedikuar Shqipërisë time (VIDEO) Me rastin e festave të 28 dhe 29 nëntorit, moderatorja Luana Vjollca e cila do të na shoqërojë në ekran me emisionin e s
Kërcënonte policin, si u zbuluan mesazhet e të riut Policia e Shtetit ka zbardhur pas 6 muajsh hetimi kanosjen për vrasje të një punonjësi policie përmes rrjeteve sociale.
Mohuan lidhjen, por Majk dhe Miss-i shqiptar treguan se kaluan mbrëmjen së bashku (FOTO LAJM) Përgjatë ditëve të fundit, reperi i njohur Majk është përfolur për një romancë me bukuroshen shqiptare që u zgjodh “Miss
Mamaja i bën Luanës komplimentet e bukura, përgjigjet moderatorja Moderatorja Luana Vjollca është shumë e lidhur me të ëmën, me të cilën nuk i kursen postimet apo dedikimet në rrjete soc