999 rezultate për

koncerti

Çfarë po ndodh? Madonna anulon për të tetën herë koncertin e saj (VIDEO) Këngëtarja me famë botërore, Madonna ka anuluar edhe një tjetër shfaqje të turneut të saj botëror "Madame X". Prej ko
Këngëtari i njohur pëson atak kardiak gjatë koncertit, shokohen fansat (FOTO LAJM) Këngëtari i grupit muzikor të njohur për fëmijë Greg Page ka pësuar një atak kardiak gjatë kohës që po jepte një koncert
Një person i lënduar dhe tre të arrestuar, sherr masiv në koncertin e Robert Berishës (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar një sherr masiv ka ndodhur në lokalin ku performonte këngëtari i njohur Robert Berisha. Mediat koso
Ups! Selena Gomez urinoi në pantallona në koncertin e Ed Sheeran (VIDEO) Si të gjithë ne, edhe Selena Gomez-it i ka ndodhur që ta ketë punën keq me fshikëzën e urinës, por ndryshe nga ne, Selen
Era dhe Nora Istrefi dhurojnë të gjitha fitimet e koncertit për të prekurit nga tërmeti (FOTO LAJM) Era dhe Nora Istrefi kanë vendosur të mbajnë një koncert nga fitimet e të cilit do të ndihmojnë personat në nevojë pas t
Rita Ora përlotet në koncertin që organizoi familja e DJ-it të ndjerë Avicii (VIDEO) Rita Ora ka falënderuar familjen e Aviciit për organizimin e një koncerti me qëllim ndërgjegjësimin për shëndetin mendor
Robert Berisha: Të ardhurat e koncertit të sotëm në Gjermani do shkojnë për shqiptarët (VIDEO) Ndër të solidarizuarit për tragjedinë në Shqipëri kanë qenë edhe shumë artistë, gjithashtu edhe nga Kosova dhe Maqedonia
Fansat e përzunë nga koncerti, reagon Drake (FOTO LAJM) Para pak ditësh reperi i njohur Drake surprizoi fansat duke u ngjitur në skenën e “Camp Flog Gnaë”, ku ata prisnin të ng
Shtyu orarin e koncertit, këngëtarja e njohur paditet nga fansi Një fans paditi Madonna-n pasi kjo e fundit ndryshoi orën e fillimit të një koncerti në Miami nga 20:30 në 22:30. Pad
Dirigjentit i bien pantallonat gjatë koncertit Publiku i koncertit në teatrin “Dal Verme” në Milano, së fundmi u bë dëshmitar i një situate aspak të zakontë. Dirigj
I kopjoi koncertin, reperi me famë botërore i kthen përgjigje Capital T (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Capital T, është një prej personazheve më të njohur të showbizzit shqiptar dhe pëlqehet shumë nga të
Tha se do të hiqte dorë nga muzika, por Capital ka marrë një vendim të ri Capital T vetëm pak kohë më parë deklaroi se nëse koncerti i tij madhështor nuk ecte mirë, do të hiqte dorë nga muzika.
"Po që s’kam bërë prova!" Elvana tregon prapaskenat e koncertit (VIDEO) Elvana Gjata ka zbuluar prapaskenat e koncertit në Shkup që mbajti pak kohë më parë! Këngëtarja shqiptare publikoi so
Kur të vjen e keqja, hapi derën, Travis Scott e gjen belaja në mes të koncertit (VIDEO) Prej disa ditësh mediat po ziejnë nga lajmi se Travis Scott dhe partnerja e tij, Kylie Jenner, nuk janë më bashkë. Bu
Koncert në varreza! Diku thellë në varrezën më prestigjioze të Nju Jorkut, vibracionet rrënqethëse të një koncerti bëjnë rikoshet me muret e
Pas videos që "pushtoi" rrjetin, këngëtarja e pastrehë mban koncertin e parë (VIDEO) Turma shpërtheu në duartrokitje teksa Emily Zamourka u ngjit në skenë. “Nuk kisha shumë kohë për t’u përgatitur,” tha aj
Çfarë po ndodh me Xhensila Myrtezaj, këngëtarja anullon koncertin në minutat e fundit (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të mira dhe më të dashura të estradës sonë. Artistja është gjithmonë aktiv
Poeti i njohur shqiptar shkon i sëmurë në koncertin e Aurela Gaçes: Më shërove (FOTO LAJM) Poeti i njohur Jorgo Papingji ishte së fundi i pranishëm në koncertin e Aurela Gaçes, që u mbajt te Amfiteatri i Liqenit
Pas aksidentit Tayna anulon koncertin, çfarë po ndodh me reperen (FOTO LAJM) Artistja e talentuar Tayna është padiskutim shumë e suksesshme dhe mjaft e kërkuar me koncerte të shumta. Ajo është shum
I prisnim të ngjiteshin në skenë: Pse mungoi Elvana, Dhurata dhe 2PO2 në koncertin e Capital T (VIDEO) Koncerti i Capital T, “Time Capsule” ka përfunduar dhe përpos surprizave të mëdha që ndoqëm, diçka tërhoqi vëmendjen ton