999 rezultate për

klub

Klubi kosovar godet në merkato, firmos me sulmuesin që spikati te Tirana (VIDEO) Drita ka prezantuar sot goditjen e radhës. Bëhet fjalë për ish-sulmuesin e Tiranës, Xhilberto Fortunato. Braziliani k
Skënderbeu në ankth, CAS brenda 48 orëve do të japë verdiktin final Mbeten më pak se 48 orë për të mbyllur odisenë e vuajtjeve të klubit të Skënderbeut. Pritja e korçarëve po shkon drejt f
Balotelli rikthehet në Premier League? Klubi lodinez kërkon sulmuesin Mario Balotelli mund të rikthehet të luajë sërish në Premier League. Mirror bën të ditur se West Ham po kërkon përforcim
Ish-legjenda e Barcelonës këshillon klubin, kini kujdes me Neymarin Ish-kapiteni i Barcelonës, Carles Puyol i ka thënë ekipit të tregohen të kujdesshëm para se ta rikthejnë në ekip yllin e
ZYRTARE/ Portieri i Kosovës firmos me klubin që ka fituar 2 Champions-in Portier i Kosovës, Arijanet Muric është huazuar te klubi i Nottingham Forestit në Championship. Lajmi është konfirmuar n
Neymar "trondit" PSG-në, kampionët kërcënojnë brazilianin Sikur të mos mjaftonte mjegullnaja e së ardhmes së tij, Neymar Jr mund të përballet me vendime ekstreme. Një gjë të
Neymar nuk paraqitet në stërvitje me PSG (FOTO LAJM) Braziliani nuk është paraqitur sot në stërvitjet që po mbahen para fillimit të sezonit, nga klubi i tij i tanishëm PSG.
Klubi i Lacios shqetësohet për Strakoshën, shtyn afatin e rikthimit në fushën e blertë Ka qenë një sezon i mirë ky i fundit për portierin e Kombëtares,Thoma Strakosha. Por një dëmtim që pësoi në finalen e ku
"Gazi i vajzave", droga që po pushton klubet e bregdetit Mediat britanike kanë zbuluar një lajm “bombë” përsa i përket tregut të lëndëve narkotike në plazhet më të frekuentuara
Dani Alves merr ofertë zyrtare nga klubi legjendar i Serisë A Interi i ka bërë ofertë zyrtare Dani Alvesit. Sipas portalit brazilian UOL, braziliani mund të rikthehet në Serinë A pa
Plas te Atletico, klubi i kërkon zyrtarisht Griezmann ti bashkohet stërvitjes Atletico e Madridit ka shpërndarë sot një komunikatë ku ka reaguar me tone të ashpra ndaj Barcelonës dhe sulmuesit franc
Presidenti i Barcelonës jep lajmin e madh për Griezmann Antonie Griezmann është shumë pranë Barcelonës. Lidhur me çështjen e fituesit të Kampionatit Botëror ka folur edhe presi
Mbrojtësi i Kombëtares nënshkruan me klubin e Seria A Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Kastriot Dermaku, do të luajë në sezonin e ardhshëm me Parmën, në Serinë A italiane.
Man. City firmos zyrtarisht me Rodri-n, spanjolli bëhet futbollisti më i shtrenjtë i klubit Manchester City ka zyrtarizuar sot blerjen rekord të klubit futbollistin Rodri, i cili vjen nga Atletico Madrid. Të
ZYRTARE/ Lampard, trajneri i ri i Chelsea Frank Lampard edhe zyrtarisht është trajneri i ri i skuadrës së Premierligës, Chelsea. Ish-mesfushori i Anglisë ka në
Partizani gati për aventurën Europiane, cakton stadiumin dhe çmimet e biletave Tashmë është zyrtare. Partizani-Qarabak do të luhet në "Selman Stërmasi". Lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare e
ZYRTARE/ Chelsea gjen trajnerin e ri, arrin akordin me ish-legjendën e klubit Frank Lampard do të jetë trajneri më i ri i Chelsea-t. Klubi lodineze ka gjetur marrëveshjen me trajnerin e Derby-t teks
E ardhmja e Hysajt mister, 2 klube historike në garë për shqiptarin Vijon"telenovela" Hysaj dhe serialet e saj. Shqiptari do të largohet nga Napoli, por destinacioni mbetet mister. Skua
PSG "trondit" botën e futbollit, firmos kontratë 19 vjeçare Paris Saint Germain nuk do të mbahet mend vetëm për thyerjen e rekordit në merkaton e futbollistëve, por edhe për marrëv
Deklarata "bombë" e ish-shokut: Barca e shiti Ronaldinhon për të mbrojtur Messin Ish-lojtari i Barcelonës, Alexander Hleb, ka bërë një kërkesë të jashtëzakonshme në lidhje me nisjen e Ronaldinhos dhe D