Do të na shoqërojë gjatë gjithë verës/ Ylli Limani sjell hitin e ri

Këngëtari i njohur, Ylli Limani, prej ditësh kishte paralajmëruar për fansat ardhjen e projektit muzikor të tij më të ri “Merri Krejt”.

Kënga është tashmë në duart e publikut e cila u publikua vetëm pak momente më herët.

Ndërkohë për vargjet e tekstit është kujdesur vetë Ylli së bashku me Lira Blakaj, konrtibuese dhe në musikën e projektit.

“Merri Krejt” është realizuar me një klip interesant dhe të veçante me plotë ngjyra dhe me siguri do të kthehet në hitin e verës 2024.

View this post on Instagram

A post shared by YLL LIMANI (@ylllimani)

 


Shtuar 9.05.2024 18:53

Tags: , , ,