999 rezultate për

kesh

Aksidenti ndan çiftin shkodran: Humb jetën gruaja, plagoset bashkëshorti Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Shkodër, ku ka mbetur e vdekur një grua dhe i plagosur bashkëshorti i s
Almeda i dhuron bashkëshortit kujtimin e vyer nga babai: Tani e ka Tolgahan (VIDEO) Aktorja dhe modelja e njohur, Almeda Abazi, e cila ja ka arritur të ngjitet në majat e suksesit të saj në Turqi ka qen
"Edhe pse vite më i vogël", Adelina Ismajli flet si rrallëherë për bashkëshortin (FOTO LAJM) Diva e muzikës Adelina Ismaili po jeton prej disa vitesh martesën e saj me Val Krasniqin, me të cilin ka edhe një djalë.
A e ka tradhtuar bashkëshorten? Përgjigjet Sabri Fejzullahu (FOTO LAJM) Këngëtari i dashur për publikun shqiptar, Sabri Fejzullahu, është spikatur gjithmonë si legjenda e muzikës shqiptare. Nd
Ndau bashkëshortin se e kapi në tradhti, gruan e gjen belaja me emigrantin nga Anglia Një 49 vjeçare e cila e gjeti bashkëshortin në flagrancë teksa ai e tradhtonte me një tjetër grua të martuar, pretendon
Jo vetëm luks, nga zhdukja e Suada Sherifit te arrestimi i bashkëshortit për afera droge (FOTO LAJM) Biznesmeni Eldi Dizdari, i njohur ndryshe edhe si Denis Matoshi, ishte një nga të arrestuarit e para dy ditëve si pjesë
Adelina Ismajli flet për herë të parë për bashkëshortin: Është 3 vjet më i ri se unë, por i heq kapelën (FOTO) Është tashmë 41 vjeçe dhe këtë fakt e pranon gjithë krenari kur miqtë habiten se si është e mundur që një artiste aktive
Lampard zbulon "chelsin" e transferimit të Havertz: Ishte Werner Frank Lampard ka zbuluar detaje lidhur me transferimin e Kai Havertz. Chelsea ka bërë disa goditje të mëdha gjatë kës
Ja ç'do të bënin vajzat, po të zhdukeshin meshkujt për 24 orë Një faqe amerikane kishte bërë këtë pyetje dhe na pëlqyen përgjigjet që i kishin dhënë gjashtë grupet. Besojmë, do të
Meta e "kërcënoi" me shkarkim, Rama jep përgjigjen epike: Sillet sipas hënës! "Presidenti ka një raport shumë personal me rrotullimin e hënës. Kështu që varet nga dita dhe kahja e hënës në momentin
Meta i prerë: Hapni listat 100%, mjaft e degraduat Kuvendin kështu! Presidenti Ilir Meta me anë të një mesazhi në rrjetet sociale bën thirrje që të hapen listat 100 për qind. Kreu i sht
OBSH: Situata e COVID-19 në Evropë po përkeqësohet në nivele ekstreme Më shumë se gjysma e vendeve të Europës kanë regjistruar një rritje me 10% përgjatë dy javëve, ndërkohë që në 7 vende rr
Qytetar nderi i Skraparit: Pipero "harron" këshillat e pandemisë (FOTO LAJM) Mjeku i njohur infeksionit Pëllumb Pipero u shpall “Qytetar Nderi” nga bashkia e Skraparit, vendi ku ai lindi dhe u rrit
"Këshilli si organizëm seksual", gafa e Vasilit bëhet virale në rrjet (VIDEO) Një video e Petrit Vasilit është bërë virale ne rrjetet sociale. Ai ka dalë nga mbledhja e Këshillit Politik ku ka fo
PD bojkoton mbledhjen e Këshillit Politik Partia Demoratike ka bojkotuar mbledjen e Këshillit Politik pasi nuk pranon diskutimet mbi draftin e paraqitur në Këshil
E kanë zilinë e lindur! Ruhuni nga keto shenja horoskopi Zilia ndonjëherë lind me njeriun. Ajo në fakt konsiderohet një pasiguri dhe njerëzit duhet të përpiqen ta superojnë, poë
Kunata si këto të dyja, marrëdhënia fantastike e Almedës me motrën e bashkëshortit (FOTO LAJM) Nëse sipas legjendave urbane kunatat nuk shkojnë dhe aq mirë me njëra-tjetrën, ky nuk është fare rasti i Almeda Abazit d
Koalicionet, OSBE-ODIHR i gatshëm për të dhënë rekomandime OSBE-ODIHR ka reaguar pas propozimit të Partisë Demokratike lidhur me koalicionet parazgjedhore për marrjen e një opinio
"Kosova është Serbi", kështu e presin Crvena Zvezdën tifozët e APOEL (VIDEO) Crvena Zvezda është pritur në Qipro nga tifozët e APOEL Nicosia me thirrjet: "Kosova është Serbi". Sot në orën 17:00
E mbani mend Kejvinën në "Xing me Ermalin"? Kështu e kujton modelja (FOTO LAJM) Kejvina fillimisht ka dalë si velinë në ekran, në emisionin "Xing me Ermalin" ku edhe u bë e njohur. Tashmë ajo është