kalon

Zhbllokohet derbi, Partizani kalon në avantazh (VIDEO) Eshtë zhbllokuar derbi, Partizani ka arritur ta dergoje topin ne rrjete ne minuten e 28 me ane te Corderio. Tashme nd
Pas Cikalleshit edhe Balaj tund rrjetën në Austri (VIDEO) Sulmuesi i Kombëtares, Bekim Balaj, ka gjetur rrugën e rrjetës, në ndeshjen që Sturm Graci është duke luajtur me Admiran
Dosja e petagogut të Elbasanit kalon te Krimet e Rënda Dosja e pedagogut nga Elbasani, Denis Himçi, I cili u përfshi në një skandal me një studente ku I kërkonte favore seksua
Nis panairi i miliarderëve, aty ku luksi tejkalon çdo imagjinatë tuajën (FOTO LAJM) Monako është një magnet për elitën e pasanikëve, falë madhështisë dhe luksit. Çdo fillim shtatori, Monako organizon p
Pasi Zerka u kap mat me bjonden, Ronela kalon natën më të çmendur të jetës (FOTO LAJM) Pas një vere super të angazhuar me projekte dhe koncerte muzikore, këngëtarja e njohur Ronela Hajati po kalon disa ditë
Zhbllokohet supersfida në "San Siro", Interi kalon në avantazh (VIDEO) Interi ka kaluar në avantazh përballë Lazios. Është mbrojtësi Danilo D'Ambrosio i cili në minutën e 23 dërgon topin n
Jorginho i lodhur, e kalon me vrap dhe arbitri gjatë ndeshjes (VIDEO) Livepooli mposhti Chelsea ditën e djelë me rezultatin 2-1, në "Stamford Bridge". Ndeshja ishte e luftuar nga të dyja
Solskajer nuk duron dot më, shpërthen ndaj lojtarëve Manchester United po kalon një moment të errët. Trajneri Ole Gunnar Solskjaer nuk po menaxhon si duhet situatën dhe "Dja
Banorët e Veternikut në protestë Banorët e lagjes së Veternikut sot protestojnë për shkak të kanalizimit të hapur, i cili po kalon në afërsi të lagjes.
Zhbllokohet 'derbi', Interi kalon në avantazh (VIDEO) Pas përfundimit të pjesës së para me barazimin pa gola, pjesa e dytë ka nisur më një tjetër ritëm. Interi ka arritur
Granada befason Barcelonën, kalon në avantazh (VIDEO) Granada ka befasuar Barcelonën duke zhbllokuar ndeshjen që në minutën e 2’ me Azeez. Ky gol ndez akoma dhe më shumë s
Gabimet gjatë pastrimit që ju a çojnë përpjekjet dëm (FOTO LAJM) Gjatë pastrimit të shtëpisë duket se i bënë të gjitha sakt. Ama pasi të shihni fotogalerinë e mësipërme do kuptoni se
Bayern Munich kalon pa vështirësi Crvena zvezdan (VIDEO) Ashtu siç pritej, Bayern Munich e mundi pa shumë vështirësi Crvena Zvezda edhe pse priti gjatë për të shënuar rezultat t
Zhbllokohet rezultati në Ukrainë, Manchester City kalon në avantazh (VIDEO) Manchester City ka kaluar në avantazh përballë Shaktar Dontesk. Golin për qytetarët e realizoi Mahrez në minutën e
E konfirmojnë mesazhet e Tusk: Maqedonia parakalon Shqipërinë për negociatat Ç ‘farë mesazhi dha në Tiranë Presidenti i Këshillit të Europës, Donald Tusk? A ndezi ai ndonjë sinjal pozitiv për hapje
Napoli kalon në avantazh, fantastik Mertens (VIDEO) Napoli ka kalaur në avantazh ndaj Liverpoolit me anë të një 11-metërshi të shëndërruar në gol nga Dries Mertens në minu
Ronaldo e kalon të dielën me familjen (FOTO LAJM) Ronaldo e ka kaluar ditën e diele së bashku me gjithë familjen. Portugezi ka publikuar foto në rrjetet sociale me kat
"Luftëtari" Höwedes: Dhimbja kalon, pikët mbeten "Dhimbja kalon, pikët mbeten". Kështu e ka komentuar Benedikt Höwedes plagën e thellë në kokë, si rezultat I një përplas
Norwich kalon në avantazh përballë Manchester City (VIDEO) Norwich City ka befasuar ‘qytetarët’ në minutën e 18’ me McLean pas ekzekutimit të një goditje nga këndi. Miqtë kanë
Pushime të vonuara, por Tayna po i kalon në vendin super luksoz (FOTO & VIDEO) Tayna ka ditë që ka nisur pushimet në Amerikë. Tayna e ka përmbyllur suksesshëm turneun e koncerteve të këtij sezoni.