kalon

Zhbllokohet derbi, Martial kalon Manchester United në avantazh (VIDEO) Manchester United ka kaluar në epërsi ndaj Manchester City. Ishte Anthony Martial, ai që e zhbllokoi takimin me një g
Befasohet Milani, Genoa kalon në avantazh (VIDEO) Është duke u zhvilluar ndeshja mes Milanit dhe Genoa në San Siro. Mysafirët kanë arritur të kalojnë në epërsi qysh në
Ju gjet pakoja me "të bardhë" poshtë bluzës, kapen dy persona që tentuan të kalonin në Greqi Policia Kufitare e Kapshticës ka arrestuar dy persona të cilët tentatuan të trafikojë droga të forta drejt Greqisë.
Parakalon Ronaldon, Messi golashënuesi më i mirë i të gjitha kohërave në pesë ligat kryesore Ronaldo dhe Messi janë në garë të vazhdueshme për golashënuesin më të mirë në histori të 5 ligave europiane. Argjentinas
Barcelona kalon në avantazh ndaj Sociedat (VIDEO) Barcelona ka arritur të kalojë në avantazh përball Sociedat fal një penalltie të ekzekutar saktë nga Messi në minutën e
Befasohet Tottenhami, Burnley kalon në avantazh (VIDEO) Burnley ka befasuar Tottenhamin në shtëpinë e saj pasi ka kaluar në avantazh që në minutën e 13. Për vendasit ka shën
Arsenali kalon në avantazh ndaj West Ham (VIDEO) Arsenali më në fund ja ka dalë të shënojë përballë West Ham. Për vendasit ka shënuar Lacazette pas një asisti të Ozi
Sevilla "hesht" Wanda Metropolitanon, kalon në avantazh ndaj Atleticos (VIDEO) Ndeshja më e rëndësishme e kësaj jave në La Liga po luhet në Wanda Metropolitano mes Atletico Madridit dhe Sevillas.
Rita Ora kalon natën me yllin televiziv në shtëpinë e saj (FOTO LAJM) Ylli i televizionit, Joey Essex kaloi mbrëmjen e së enjtes në shtëpinë luksoze të këngëtares me origjinë kosovare, Rita
Çudi shqiptare, kosovari kalon nga kufiri shqiptar ilegalisht një luan Në Kosovë është ndaluar një person pasi ka kaluar një ilegalisht në kufi një luan. Shtetasi me iniciale A.H ëhstë nda
Tentuan të kalonin kufirin me dokumente të falsifikuara, kapen dy turq në Durrës Policia e Durrësit ka arrestuar dy shtetas turq, pasi tentuan të kalonin kufirin me dokumente të falsifikuara. Gjitha
Tottenham kalon përsëri në avantazh ndaj Wolves (VIDEO) Tottenham ka kaluar përsëri në avantazh ndaj Wolves në fundin e pjesës së parë. Për "spurs" ka shënuar Aurier në minu
De Gea vazhdon me gafat, Everton kalon në avantazh (VIDEO) Manchester United është duke luajtur përballë Everton në shtëpinë e këtyre të fundit. Skuadrës së Evertonit iu deshtë
Befasohet Liverpool, Watford kalon në avantazh (VIDEO) Pas 45 minutave të para të mbyllura pa gola, Watford ka arritur të zhbllokojë rezultatin në minutën e 54' me Sarr. Ta
Anna Lika në një romancë me kapitenin e Kombëtares së Kosovës (FOTO LAJM) "Burrin e gjeta dhe këtë verë kemi dasmë", ishte deklarata e bujshme e Anna Likës në ditën e lindjes së saj. Nisur ng
Manchester United kalon Tottenhamin, bën hap para drejt Championsit (VIDEO) Manchester United bën detyrën ndaj Watfordit në “Old Trafford”, fiton 3-0 dhe i merr vendin e pestë Tottenhamit. “Dja
"Tronditet" Reali, Levante kalon në epërsi (VIDEO) Levante është duke befasuar Realin në shtëpinë e saj pasi ka zhbllokuar rezultatin në minutën e 79' me Morales. Reali
Përsëri Rebic, Milani kalon në epërsi ndaj Fiorentinës (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, Milani ja ka dalë të zhbllokojë rëzultatin në të dytën. Edhe në k
Dortmundi kalon në epërsi ndaj Werderit të Rashicës (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, Dortmundi ja ka dalë të zhbllokoi rezultatin përballë Werderit të Rash
Po kalonin kontrabandë cigare, kapen dhe sekuestrohen 80 mijë paketa Një sasi e madhe paketash cigaresh janë sekuestruar në Pikën e Kalimit Kufitar të Hanit të Hotit. Burimet zyrtare bëj