999 rezultate për

kalon

Britania në gjendje të rënduar, kalon 20 mijë viktima bilanci nga Covid-19 Duket se situata në Britani nuk duket shumë pozitive. Që nga fillimi i situatës e deri sot, atje jane shënuar mbi 20
Si po e kalon izolimin Cekja e Beratit: Rri e rri dhe zihem me gruan (VIDEO) Aktori i humorit, Sejfulla Myftari, ka qenë në një lidhje direkte me emisionin “Shqipëria Live”, drejtuar nga dyshja e m
"Ka mirënjohjen e të gjithëve", mesazhi emocionues për Tritan kalon Ai është një nga mjekët që ndodhen në vijën e parë të luftës përballë COVID-19. Ka qenë ministrja e Shëndetësisë, Oge
Një kunatë si Dua Lipa, kështu e uroi këngëtarja Gigin për ditëlindje (FOTO LAJM) Në verën e vitit 2019, këngëtarja shqiptare Dua Lipa bëri publike romancën e saj të re me vëllain e motrave Hadid, Anëar
Alexis Sanchez është i traumatizuar te Interi Trajneri i Kilit, Reinaldo Rueda ka thënë se Alexis Sanchez po kalon nëpër një fazë depresive te Interi, pasi aktualis
Nard Ndoka thumbon keq Ramën: Po kalon menopauzën! Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka, “ka thumbuar kryeministrin duke thënë se Edi Rama po kalon menopauzë politike
Piknik në ballkon me të dashurin e zemrës, brenda karantinës së ëmbël të Arbana Osmanit (FOTO LAJM) Arbana Osmani po kalon padyshim një kohë të bukur ndërsa qëndron e izoluar brenda në shtëpi. Moderatorja e njohur ndo
Mund të blini vetëm 3 gjëra këtë verë dhe të dukeni yll (FOTO LAJM) Do të ndiheni të lirë, komod, klas dhe të veshur mirë. Duke e ditur që edhe blerjet mund të jenë të kufizuara këtë vit,
Me maska luksoze dhe kalërim, si po e kalon karantinën stërmbesa e Skënderbeut (FOTO LAJM) Që kur u mësua se Sophie Castriota është stërmbesa e heroit Gjergj Kastrioti Skënderbeut ajo ka qenë protagoniste e medi
Meta tregon si po e kalon karantinën: Nëse më zë koronavirusi, unë në fshat kam lindur… Kreu i shtetit ka zbuluar se si po i kalon ditët e karantinës për shkak të krizës nga koronavirusi. I pyetur nëse i
Morena Taraku vajza ideale, kalon pritshmëritë e karantinës për ditëlindjen e të atit (FOTO LAJM) Siç e ka treguar gjithmonë, babai është pika e dobët e këngëtares Morena Taraku. Duke qenë se e ka humbur nënën në mo
Aktorja e preferuar e shqiptarëve, si po e kalon izolimin "Shamikuqja" (FOTO LAJM) Turkan Soray konsiderohet si një nga gratë më të bukura në kinematografinë turke. Aktorja është bërë e njohur në ven
Dikur bënte namin, si po e kalon karantinën ish-zëdhënësja joshëse e FSHF-së (FOTO LAJM) Ish zëdhënësja seksi e FSHF-së, Jona Dervishi ka fituar gjithmonë vëmëndjen për figurën e saj shumë të hijhme e sidmos m
Basha publikon videon: Çdo ditë që kalon për ta është një ditë pa bukë (VIDEO) Përmes një videoje ku flasin qytetarë të ndryshëm në vend rreth problematikave që po përballen, Lulzim Basha shprehet se
Rreze dielli nga oborri i shtëpisë, si po e kalon izolimin Ledina Çelo (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Ledina Çelo, njihet për hitet e shumta që i ka dhuruar publikut shqiptar ndër vite. Aj
Juventusi parakalon Man.United për Jadon Sancho Në merkaton e verës do të ketë një duel të ashpër mes Manchester United dhe Juventusit për të blerë kartonin e talentit
Po kalon një super formë te Dortmundi, Hakimi vendos të rikthehet te Reali Real Madrid ka bërë një punë të madhe lidhur me Achraf Hakimi. Hakimi, mbrojtësi i shumëkërkuar, që aktualisht luan s
Dritë jeshile! Vaksina kundër koronavirusit kalon me sukses testin e parë Vaksina kundër koronavirusit ka kaluar me sukses testimin e parë tek kafshët në SHBA. Testimi u krye nga ekspertë të Uni
Ia kalon Kinës, kaq viktima ka shënuar koronavirusi në SHBA deri sot Amerika është vendi më me shumë të infektuar në botë. Sot ka shkuar në 5369 numri total i të vdekurve nga koronaviru
Momente romatike, ja si e kalon vetëizolimin Douglas Costa dhe e dashura e tij (FOTO LAJM) Fotografitë e diskutueshme të yllit të Juventusit Douglas Costa dhe të dashurës Nathalia Felix kanë tërhequr zhurmën e t