E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

janet

Kur Fatmir Haklaj uronte tropojanët, 9 muaj para vrasjes së Azem Hajdarit (VIDEO) Historia e Fatmir Haklajt është shumë e njohur në vendin tonë, teksa tashmë qarkullon dhe një video e rrallë në dhjetor
Janet Jackson, nënë për herë të parë në moshën 50 vjeçare Në moshën 50 vjeçare, këngëtarja Janet Jackson është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e ka bërë publik zëdhënësi i saj
Vranë dhe groposën të riun 4 vite më parë, mbeten në burg tre matjanët Vranë me mjete të forta dhe groposën bashkëfshatarin e tyre dhe pak muaj më parë kanë kërkuar lehtësim të dënimit. Por,
Janet Jackson për herë të parë e veshur si myslimane (FOTO LAJM) Janet Jackson është fotografuar për herë të parë e veshur si myslimane që pasi lajmëroi shtatëzaninë e saj. Këngëtarj
TERMETI/ Tronditet pas mesnate Maqedonia. Nuk ka qetësi për shkupjanët Një tërmet i fuqishëm është regjistruar në Maqedoni mbrëmë rreth orës 2 e gjysëm pas mesnate, raporton Enti Seizmologj
Ja si e kaluan natën shkupjanët nga frika e tërmetit (FOTO) Pas katër tërmeteve që ndodhën dje në Shkup ku pati mbi 50 persona të lënduar dhe shumë dëme materiale, disa banorë të S
Kukësi lë të hapur betejën për titull, mund Skënderbeun Kukësi-Skëndërbeu nuk ishte një ndeshje për titullin kampion, por skuadra verlindore i ka dhënë një “shuplakë” skuadrës
Meta në Pejë: Do nxisim pejanët të investojnë në Shqipëri (FOTO LAJM) Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Ilir Meta po zhvillon një vizitë në Komunën e Pejës. Ai ka vizituar edhe Krushën e Ma
Pukjanët marrin pikë në Vlorë Flamurtari dhe Tërbuni i Puk♪7s kanë barazuar 1:1 në Vlorë duke ndarë kështu pikët. Pjesa e parë ishte përgjith
Janet Jackson diagnostikohet me kancer Pak ditë më parë, Janet Jackson lajmëroi të gjithë fansat e saj se do të anulonte koncertet e saj për shkak të problemev
Janet Jackson anulon turneun për shkak të operacionit Një operacion është bërë shkak për zhvendosjen e datave të turneut të Janet Jackson. Për të gjithë fansat e saj të cilët
7 vite larg skenës, Janet Jackson i rikthehet koncerteve Ashtu sikundër e konfirmuan edhe mediat rozë ditë më parë, Janet Jackson do ti rikthehet koncerteve. Ajo është fotografu
Janet Jackson gati për skenën (FOTO LAJM) Janet Jackson po punon fort në studiot muzikore, teksa premton një rikthim të fuqishëm. Së fundmi ajo ka paralajmëruar s
Janet Jackson nuk është ndarë nga bashkëshorti (FOTO LAJM) Teksa ecte përkrah bashkëshortit të saj, Janet Jackson në këtë mënyrë ka hedhur poshtë të gjitha zërat të cilat flisnin
Krushnjanët: Do padisim Serbinë! (VIDEO) Banorët e fshatit Krushë kanë vendosur të ngrenë padi ndaj shtetit të Serbisë. Banorët e këtij vendi thonë se këtë v
Burg për dy shkupjanët që prostituonin të miturat Një ngjarje shokuese u zbulua në Shutkë të Shkupit, ku tre të mitura mbaheshin peng dhe shfrytëzoheshin për prostitucion
Janet Jackson, së shpejti me album të ri Gjatë këtij viti, Janet Jackson pritet të lançojë një album të ri. Ajo aktualisht është duke punuar në një projekt të ri
Doshi- Tahirit: Emërime politike në polici, ikën tropojanët erdhën tepelenasit Diskutimet për ligjin “Për Policinë e Shtetit” janë shoqëruar me debate të ashpra mes deputetëve të majtë në Komisionin
ITALIA NË SHTËPI (VIDEO) Vetëm një gol në dy ndeshjet e fundit të Grupit D të "Brazil 2014", por kjo nuk i intereson shumë Kosta Rikës dhe Urugua
Uruguajanët: Kemi sulmin më të fortë në botë (VIDEO) "Italia është një skuadër e madhe por ne kemi sulmin më të fortë në botë". Tifozët e Uruguajit nuk kanë asnjë dyshim: te