999 rezultate për

irma

Nëna gjen të dashur pas martesës së dhunshme, ja çfarë mendojnë dy fëmijët e saj Historia e një nëne të divorcuar dhe dy fëmijëve që duan vetëm lumturi për nënën e tyre, është zhvilluar në rubrikën “Ka
Irma Libohova përlotet në emision, pas vdekjes së bashkëshortit (FOTO LAJM) Vetëm pak kohë pas vdekjes së Besnikut, bashkëshortit të saj, Irma Libohova nga studio e programit “E diell” nuk iu shma
Makina të shtrenjta dhe rroba firmato, ja jeta luksoze e djalit të Tom Doshit (FOTO LAJM) Të gjithë e njohim deputetin Tom Doshin, i cili njihet për karakterin e tij. Por mbi të gjitha ajo që bie në sy tek T
Zgjedhja e Presidentit, propozohet edhe Vasili Deputetët e LSI-së, krahas kreut të Kuvendit, Ilir Meta kanë propozuar edhe një emër tjetër si kandidat për President.
Ultimatumi i Ruçit, Meta mbledh firmat për t'u zgjedhur President? Pas dështimit të raundit të tretë për zgjedhjen e Presidentit ditën e sotme si edhe fjalimit të fortë të Gramoz Ruçit du
Presidenti nga populli? Blushi i përgjigjet pozitivisht Bashës Kreu i LIBRA-s, Ben Blushi ka reaguar pozitivisht ndaj kërkesës së kreut të opozitës Lulzim Basha, sa i takon alternativ
Kuvendi i jep dritën jeshille kullës 350 metra në Tiranë Seanca e sotme plenare në Kuvend i ka hapur dritën jeshile qeverisë që të nisë negociatat për të firmosur ndërtimin e ku
Li Yonghong blen Milanin, firma është shumë pranë Sot është dita vendimtare për shitjen e Milanit. Ka mbërritur në Milano JongHong Li, personi që do të blejë përfundimish
Falsifikonte firmat dhe mashtronte klientët, ja se si arkëtarja zhvaste miliona nga banka Një arkëtare në një bankë të njohur në Tiranë ka bërë kërdinë me paratë e klientëve të bankës. E identifikuar nga pol
Messi përgatit rinovimin me Barcelonën, firma varet nga sfida me Juven Në Barcelonë të gjithë janë në pritje të firmës së Lionel Messit që mesa duket do të vijë në muajin Maj. Kontrata aktual
Muri i Trumpit është interesi i firmave gjermane? Në planet e Trumpit për ndërtimin e murit me Meksikën mund të përfitojnë edhe firma gjermane. Në listën e të interesuarv
Irma Libohova mesazh prekës pas humbjes së bashkëshortit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Irma Libohova ka bërë daljen e parë në publik pas humbjes së bashkëshortit të saj pak ditë më parë.
Ndahet nga jeta bashkëshorti i Irma Libohovës (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta aktori i njohur Besnik Kaso, njëheresh bashkëshorti këngëtares së shquar Irma Libohova. Mësohet
Organizatori i koncerteve: Irma Libohova kërkoi 1200 euro, më kërcënoi me një trim Organizatori i koncerteve në vende të ndryshme të Greqisë, Ari Kasapi, ka reaguar pas akuzave që i bën këngëtarja Irma L
Irma Libohova e akuzoi për mashtrim, reagon organizatori i koncerteve (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Irna Libohova denoncoi sot publikisht një organizator koncertesh, për mashtrim. Këngëtarja pohon
Irma Libohova denoncon personin që nuk e pagoi për koncertet (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Irma Libohova, ka denoncuar publikisht në faqen e saj në facebook një person i cili sipas saj nuk i
S'do ta besoni sa firma janë mbledhur që ndeshja Barça-PSG të përsëritet Peticioni për që ndeshja Barcelona-PSG të përsëritet deri më tani është nënshkruar nga më shumë se 200 mijë njerëz. Kanë
Komentuesit “masakrojnë” Ramën për festën e 8 marsit: Firmato show vlla, tako gratë që lypin bukë Ka patur reagime të shumta, pritja që kryeministri Rama dhe bashkëshortja e tij Linda i kishin rezervuar grave dje me ra
Dorëzohet në Kuvend peticioni për Vetting-un, 32 mijë firma në 11 qytete Peticioni i qeverisë civile ditën e sotme është dorëzuar në Parlament ku rreth 32 mijë qytetarë e kanë firmosur gjatë 5
LAJMI I FUNDIT/ Ali Ahmeti shkon në zyrën e Zaevit pasi i dha firmat për të bërë qeverinë (VIDEO) "24Vesti" bën me dije se kreu i BDI-së, Ali Ahmeti, është takuar me liderin e LSDM-së, Zoran Zaev, në selinë e partisë n