999 rezultate për

imazhi

KOMENT/ Një humbje e parapërgatitur Koment nga Albeu.com Përjetimi i humbjes me Serbinë po i afrohet kufijve të një tragjedie kombëtare. Zhgënjimet
Tahiri: Çrrënjosëm imazhin negativ të trashëguar të policisë Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, gjatë ceremonisë përmbyllëse të projektit shqiptaro-suedez për “Policimin në Komuni
Edi Rama në Puglia: Imazhi apokaliptik i shqiptarëve para 25 viteve ka marrë fund Kreu i qeverisë shqiptare Edi Rama ka zhvilluar një takim në rajonin e Puglias në Itali, ku ka takuar presidentin e rajo
Kapiteni Cana “pushton” Austrinë (FOTO & VIDEO) Kapiteni i Kombëtares, Lorik Cana, tashmë ka “pushtuar” Austrinë me imazhin e tij edhe në fushën e marketingut. kom
Frika ndaj pushtetit të imazhit Shqipëria është e ngopur nga kërkimet kolektive të zgjidhjeve të problemeve që vijnë si rezultat i nënvlerësimit të pa k
Microsofti ka gati aplikacionin për skanime 3D në telefon (VIDEO) Microsofti po punon për të sjellë në treg një aplikacion që do ju vijë në ndihmë për të realizuar skanimet përmes telefo
Shkatërohet imazhi i Amber Rose, “viktimë” e një rrjeti prostitucioni Një kompani fantazmë po hetohet nga ana e policisë, pasi imazhi i bukuroshes Amber Rose është përdorur për një rrjet pro
Armina me një sukses të ri, imazhi i Dolce & Gabbana (FOTO LAJM) Bukuroshja Armina Mevlani është bërë pjesë e reklamimit të firmës së njohur Dolce& Gabbana. Ajo është fotografuar ng
Meta: Gjykata Speciale e pashmangshme, shqiptarët e Maqedonisë... (VIDEO) Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë dhe kreu i LSI-së, Ilir Meta, duke komentuar rastin e Gjykatës Speciale në Kosovë, ka
Vajza e Depp zgjidhet imazhi i ri i Channel Duket se talenti është trashëguar mjaft mirë, pasi tashmë Johnny Depp mund të krenohet me vajzën e tij. Vajza e akt
Katy Perry përzgjidhet imazhi i ri i Moschino-s (FOTO LAJM) Karriera e saj po shkon mëse miri, por këngëtarja Katy Perry vjen me projekte të reja. Ajo tashmë është imazhi i ri i Mo
Shikoni çfarë fuqie ka makiazhi në pamjen tonë (VIDEO) Makiazhi ka një rol të rëndësishëm në imazhin tonë. Një specialiste makiazhi Nikkie, nga Holanda, në kanalin e saj në Yo
Depp shpallet imazhi i ri i Christian Dior Imazhi i ri i Christian Dior tashmë do të jetë aktori Johnny Depp, i cili pa frikë është cilësuar edhe si ambasador.
UEFA gjobit FSHF për kombëtaren, ja shkaku ... Komisioni i Disiplinës së UEFA-s ka gjobitur Federatën Shqiptare të Futbollit me 50 mijë euro për ndeshjen Shqipëri-Arme
KOMENT / Ju ka fotografuar dikush juve teksa bëni pazar me gjyshen? Koment nga Albeu.com - Fushata e sivjetme elektorale po kalon shumë e qetë, larg akuzave të rënda, sharjeve dhe fyerjeve
Sokol Cikalleshi, imazhi i RNK Split Futbollisti i Kombëtares shqiptare Sokol Cikalleshi, tashmë është imazhi i skuadrës së tij, RNK Split. Imazhi i Cikal
Zbogar: Formimi i Gjykatës Speciale i rëndësishëm për integrimin në BE Shefi i Zyrës së BE-së në Kosovë, Samuel Zbogar, është shprehur ditën e sotme se një nga arsyet pse Kosova duhet të form
Jennifer Lawrence imazhi i Dior (FOTO LAJM) Përveçse një aktore e shkëlqyer, Jennifer Lawrence është edhe një modele tërheqëse. Së fundmi ajo ka pozuar për fushatën
"Diktatura" e imazhit nga Eno Shkembi “Dhe padyshim koha jonë parapëlqen imazhin ndaj vetë gjësë, kopjen ndaj origjinalit, përshfaqjen nda
Gabriel Garko, çfarë i ke bërë fytyrës? (FOTO LAJM) Idhulli i mjaft femrave në mbarë botën, Gabriel Garko, duket se ka rënë pre e bisturisë. Të paktën këto janë dyshimet e