999 rezultate për

hetimet

Prokuroria nis hetimet mbi "makthin kinez" të Milanit CAS ditën e sotme ka dhënë një vendim mjaftë të rëndësishëm për klubin e Milanit, duke i rikthyer këtyre të fundit mundë
DETAJET/ Në telefonin e të dyshuarit gjendet foto të Tahirit, zgjaten hetimet I zhveshur nga posti i ministrit të Brendshëm, në kulmin e akuzave të opozitës për lidhje me trafikantët e drogës, Saimi
Policia nis hetimet për zhdukjen e 34-vjeçarit laçjan: Në kërkim për vrasje Policia ka nsiur hetimet pas denoncimit të bërë nga babai i një 34-vjecari për zhdukjen e të birit. "Pranë Komisariat
1.3 ton drogë, Prokuroria mbyll hetimet për të akuzuarit 1.3 ton drogë ishte sasia marramendëse e lëndës narkotike të kapur në 14 korrik të 2017, në Kavajë. Ngjarja bëri jo p
Ndryshojnë rregullat për udhëtimet në zonën Shengen Parlamenti Evropian ka miratuar një plan për të verifikuar udhëtarët, të cilëve nuk iu duhet viza për të hyrë në zonën S
Lu ia thotë në sy Ramës: Tahiri është peshk i madh dhe duhet të dënohet! Ambasadori i SHBA-së në Tiranë, Donald Lu ka lënë porositë e fundit për politikën shqiptare pak para ikjes. Gjatë akt
Ngacmoi seksualisht tre burra, nisin hetimet ndaj aktorit të Hollywood-it Aktori Kevin Spacey është akuzuar për ngacmime seksuale në vitet 1996, 2008 dhe 2013, ndaj tre personave identiteti i të
Janeva: Vazhdon hetimi i rasteve të korrupsionit, duam më shumë kompetenca Pikërisht një vit pasi Prokuroria Speciale Publike ngriti 17 akuza në gjykatën penale kundër 94 personave dhe 7 kompaniv
Kapen 31 kg kanabis, tre të arrestuar në Elbasan Policia e Elbasanit ka sekuestruar 31 kilogramë lëndë narkotike e llojit kanabis. Operacioni policor i koduar "Labin
Ngecin hetimet, dëshmi kontradiktore për përplasjen me armë në Tiranë Janë zbuluar detaje të reja nga përplasja me armë në Tiranë, Kinostudio, dy ditë më parë. Gjatë kësaj përplasje u pë
Mbyllen hetimet për bandën e Jurgen Mollës, 9 të pandehur në gjykatë Prokuroria e Krimeve të Rënda ditën e sotme ka përfunduar hetimet për bandën e rrjetit të trafikut të drogës të Jurgen M
Fat i madh i pronarit, lokalit i vendoset tritol por nuk shpërthen Një lokali në Burrel i është vendosur në pjesën e jashtme të dritares një sasi eksplozivi. Por për fatin e mirë të p
FIFA nis hetimet për ndeshjen Egjipt-Uruguaj Fifa po heton pse Egjipti dhe Uruguaj po luanin para mijëra vendeve bosh në ndeshjen e tyre në Jekaterinburg ditën e pre
Shtyhen me 3 muaj hetimet për Eskobarin e Ballkanit, Klement Balilin Hetimet për Klement Balilin janë zgjatur edhe me tre muaj të te tjerë. Prokuroria e Krimeve të Rënda ka marrë për kët
Tmerr në Durrës, burri vret gruan me mjete të forta Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur këtë mbrëmje në Durrës ku një burrë ka vrarë bashkëshorten e tij. Gjithcka ka ndod
Për 3 muaj avullojnë 40 mijë euro për udhëtimet e deputetëve Përgjatë tre muajve të fundit të vitit të kaluar 38 deputet të Kuvendit të Kosovës kanë shpenzuar 40 mijë euro për udhët
Ngecin hetimet për vrasjen e Ermal Kamberajt në Mitrovicë Vrasja qe dyshohet se ndodhi për shkak të një rezervimi të një tavoline në një lokal në Mitrovicë, ende nuk është zbardh
Kush është Ermali në audiopërgjimin e Xhafajt? Vazhdojnë hetimet Duket se akoma vazhdojnë me shumë angazhim hetimet për përgjimin e vëllait të ministrit Xhafaj në Vlorë. Personi që
Veseli: Përkrahim hetimet ndaj Listave të Veteranëve Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka thënë sot se do ta përkrahte një komision për të hetuar pretendimet se j
Hetimet: Zhdukja e avokatit shqiptar, ja çfarë u pa në kamerat e sigurisë Hetuesit kanë në duar pamjet ku avokati Besnik Muço, i zhdukur që prej datës 2 Nëntor 2017, shfaqet në portin e Durrësit