999 rezultate për

gjithnje

Ibrahimovic dashuron një ekip italian, nuk është Milani Zlatan Ibrahimovic ëndërron që një ditë t'i bashkohet skuadrës së Napolit. Sulmuesi suedez, i cili pritet të zgjasë kont
Barcelona ndalet nga Betis, titulli gjithnjë e më larg (VIDEO) Barcelona gjithnjë e më larg luftës për titullin kampion. Skuadra e Luis Enriques ka barazuar vetëm në minutat shtesë nd
Ali Ahmeti përkujton bashkëpunimin me Ibrahim Rugovën Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti ka rikujtuar ndihmën që ish presidenti i ndjerë Ibrahim Rugova i ka bërë atij gjatë kohës k
INTERVISTA/ "E kemi patur gjithnjë barutin e thatë", Koloneli shqiptar nxjerr zbuluar ushtrinë serbe pranë Kosovës (FOTO) Nisja e trenit ruso-serb në drejtim të Mitrovicës si edhe deklaratat me “luftë” të presidentit serb duket se e kanë tens
Ja pse dukesha e Kembrixhit mban gjithnjë çantë të vogël dore (FOTO LAJM) Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton pothuajse në çdo dalje të saj mban gjithmonë një çantë të vogël dore me vete. P
"Gruevski po paraqitet gjithnjë e më shumë nervoz" "Ish-kryeministri i Maqedonisë njëkohësisht dhe lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, është gjithnjë e më nervoz për
Hulumtimi/ Rinia në Maqedoni gjithnjë e më shumë "nën qetësues” Numri i të rinjve që përdorin qetësues në Maqedoni po shkon drejt rritjes. Një hulumtim i Institutit të Shëndetit Publi
Kim Mehmeti: Shqiptarët e Maqedonisë, gjithnjë fitues të betejave, por humbës të luftërave Publicisti i njohur shqiptar nga Maqedonia Kim Mehmeti ka komentuar zhvillimet e fundit në vend lidhur me rezultatet e z
Përdoruesit e Facebook-ut jetojnë më gjatë Në botën tonë gjithnjë e më të globalizuar, gjithnjë e më shumë njerëz janë duke jetuar larg familjeve dhe vendlindjes s
Zbulohet arsyeja pse Hysaj kërkoi zëvendësim ndaj Interit Elseid Hysaj nuk mundi që të luante dje në mbrëmje më shumë se 60 minuta, duke i kërkuar trajnerit Sarrit që ta zëvendës
5 aroma parfumesh të përsosura për në dimër Zyrtarisht ka filluar sezoni për pallto dimërore, shalle dhe kapela, që do të thotë se temperaturat kanë filluar t’i afr
Spitali Amerikan, gjithnjë mbështetës në dhënien e shërbimeve të specializuara për njerëzit në nevojë! Të ftuara në emisionin e Pasdites në Top Channel, Dr.Shk. Iris Allajbeu, Shefe e Departamentit të Imazherisë së Avancuar
E dini që trafikantët përdorin gjithnjë inicialet "LV" te kokaina? Ja përse (FOTO LAJM) Policia greke arrestoi një çift shqiptarësh në Portin e Patrës në Athinë me 29 kg kokainë, e cila vinte nga Holanda. Pak
Divorci, si mund t’iu thuhet fëmijëve Nuk ekziston një rregull universal i vlefshëm për t’iu shpjeguar fëmijëve ndarjen e prindërve. Këshillimi tek një eks
Kuqezinjtë kthehen sot në Tiranë, a do të priten si gjithnjë nga tifozët në Rinas? Pas fitores se djeshme, dita e sotma nuk do të jetë pushim për djemtë kuqezi. Mësohet se trajneri Xhani De Biazi ka prog
Pogba sqaron vendimin për t'u transferuar te United Paul Pogba është zyrtarisht një futbollistë i Manchester United. Ylli francez është transferuar në "Old Trafford" për 12
Lamela: Roma gjithnjë në kërkim të titullit Erik Lamela ka shpresa të mëdha që Roma ta fitojë Scudetton në sezonin e ri, ndërsa nuk e ka në plan që të kthehet në Se
Siri/ Rëndohet situata, 20 të vdekur brenda 24 orëve Gjendja e terrorit në zonën e Aleppo-s lindore, të kontrolluar nga rebelët po përkeqësohet gjithnjë e më tepër. Banor
Çudira shqiptare/ Ja si hyn në banket nusja (VIDEO) Dasmat shqiptare kanë gjithnjë ndodhira për tu komentuar. Çiftet janë gjithnjë në përpjekje të sajojnë skena që të lënë
Letër nënës... Nga Ilir Hoxholli - Kjo ditë e ditëlindjes time, të takon ty nëna ime. Ka kohë që kam dashur të të shkruaj. Ndoshta