999 rezultate për

gjini

14 operacione për 24 orë në Spitalin e Pejës 6 lindje kanë qenë dje më 16 tetor 2019, në Spitalin e Përgjithshëm në Pejë. 3 lindje kanë normale dhe 3 me prerje cezar
Mos rastësisht Fatma na zbuloi gjininë e fëmijës? Pasditja e djeshme nuk ishte e zakonshme për personazhet VIP. Kjo pasi, Valdrin Sahiti në bashkëpunim me Class mbajt
Vajzë apo djalë? Alban Skënderaj zbulon gjininë e bebushit (VIDEO) Çifti shumë i dashur për publikun shqiptar, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, do të bëhen prindër për herë të dytë. Mi
Albani dhe Miriami zbulojnë gjininë e fëmijës së dytë Këngëtari i njohur Alban Skënderaj prej vitesh është i martuar me Miriam Camin, me të cilën ka një vajzë. Por sot në
Ira në pritje të ëmbël, Gaz Paja zbulon gjininë e fëmijës (FOTO LAJM) Aktori i mirënjohur i humorit Gaz Paja do të bëhet shumë shpejt baba. Ai kurorëzoi vetëm pak kohë më parë në martesë da
Iu plotësua dëshira, Lorik Cana zbulon gjinine e bebit që do vijë në jetë (FOTO LAJM) Ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, do të bëhet baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij, Monica, ësht
Vajza e Jozefina Topallit u bë nënë për herë të parë, ndjekësit zbulojnë emrin dhe gjininë e fëmijës (FOTO LAJM) Një muaj më parë vajza e Jozefina Topallit u bë në në për herë të parë. Megi solli në jetë një vogëlush, të cilin gja
Dyshohet se u godit me qëllim: Si u përplas brenda blindit vëllai i deputetes shqiptare Eldin Dergjini tha se ishte goditur nga pas nga një mjet tjetër duke mos dhënë detaje të tjera në lidhje me aksidentin e
Eldin Dergjini që u aksidentua te "Shqiponja", është vëllai i deputetes së Kuvendit të Shqipërisë Eldin Dergjini bosi i makinavë të luksit është vëllai i deputetes Ambra Borova, e futur nga radhët e LSI-së, dhe emrin e
Miliarderi turk kërkon jahtin: Mund të dëmtohet (FOTO LAJM) Autoritetet shqiptare nuk lejojnë që biznesmeni turk të tërheqë jahtin e tij nga Porti i Shëngjinit. Mësohet se Nedim Ak
Jahti i braktisur në Shëngjin, Policia jep informacionin zyrtar Më datë 06 shtator, rreth orës 21:00 , rreth 12 milje larg bregdetit të Shëngjinit në detin Adriatik, është konstatuar
E RRALLË/ Lind me 2 gjini foshnja në Prishtinë Mjekët në Klinikën e Gjinekologjisë në Prishtinë janë hasur me një rast mjaft të veçantë. Një foshnjë ka lindur me dy
Mbytet pushuesi në Shëngjin Një ngjarje rëndë është shënuar që në orët e para të mengjesit në Shengjin. Është mbytur një person në plazhin e Shë
Kurora e gjelbër e Shëngjinit, si ishte dhe si u bë pas zjarrit Kurora e gjelbër e Shëngjinit tashmë ka marrë një pamje të re, por të zymtë. Ngjyra jeshile i ka lënë vendin asaj kafe.
Më në fund foto me barkun e rrumbullakosur, Floriana Garo zbulon gjininë e bebit (FOTO LAJM) Vetëm pak muaj më parë, ish-moderatorja e njohur shqiptare Floriana Garo zbuloi publikisht se ishte në pritje të fëmijës
Donin të hapnin kullota, i vënë zjarrin malit të Shëngjinit, 2 të arrestuar Tre persona janë arrestuar si autorë të zjarreve që shpërthyen në malin e Shëngjinit. Policia informon se zjarri dysh
Vazhdojnë zjarret në Shëngjin, frikësohen pushuesit (VIDEO) Një zjarr i madh ka përfshirë malet e Shëngjinit. Në disa fotografi të dërguara në redaksinë e Indeksonline shihet zj
Zjarr i madh në Shëngjin, po digjen varrezat (VIDEO) Ish Kryeministri Sali Berisha ka bërë publik një mesazh dhe videon që tregon përmasat e frikshme të zjarrit në Shengjin.
Ekzekutimi i Armando Gjinit në sy të fëmijëve, i përfshirë në pazare droge dhe i mbytur në borxhe Vrasja e Armando Gjinit katër ditë më parë në Rrëshen, vazhdon ende të jetë pa autor, por grupi hetimor që po punon për
U lirua fill pas arrestimit! Dyshimi që eleminoi në sy të fëmijëve Armando Gjinin Atentati i djeshëm në mes të Rrëshenit tronditi opinionin publik lokal duke risjellë në vëmendje ngjarjet e vitit 1997.