999 rezultate për

firmino

Zyrtare: Roberto Firmino zgjat kontratën me Liverpoolin Sulmuesi brazilian, Roberto Firmino ka zgjatur kontratë me klubin anglez, Liverpool. Ai ka nënshkrua një kontratë af
Liverpool dëshiron të blindojë Firminon, gati kontrata e re Roberto Firmino këtë edicion ka zhvilluar 49 ndeshje në të gjitha garat ku ka shënuar 27 gola dhe ka dhuruar 16 asistime
Salah dhe Firmino kapin shifrat e Messit dhe Neymarit që kishin bër para 3 vitesh Mohamed Salah dhe Roberto Firmino kanë barazuar shifrat e frikshme të Messit dhe Neymarit që kanë bërë para tri vitesh m
Gjysmëfinalja e parë Liverpool - Roma, formacionet e mundshme Gjysmëfinalet e parë e Ligës së Kampionëve midis Liverpoolit dhe Romës do të startojë sonte në mbrëmje në orën 20:45.
Liverpool përmbys Manchester Cityn (VIDEO) Liverpooli ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Manchester Cityt në "Etihad Stadium". Autroi i golit është braziliani,
Guardiola: Salah, Mane dhe Firmino janë të pandalshëm Pep Guardiola i frikësohet Liverpoolit dhe treshes sulmuese; Mo Salah, Sadio Mane dhe Roberto Firmino. I pyetur për f
Gazetari thumbon Coutinhon për këngë e re të tifozëve të Liverpooli (VIDEO) Kombëtarja e Brazilit fitoi dje ndaj Gjermanisë me rezultatin 1-0 dhe Philippe Coutinho për një moment u ndalua nga një
Coutinho kapet keq nga gazetari, i tregohet një këngë që nuk i pëlqen fare (VIDEO) Përfaqësuesja e Brazilit fitoi ndaj Argjentinës me rezultat 1-0 dhe Philippe Coutinho për një moment u ndalua nga një ga
Firminho nuk e shikon si dëm për skuadrën largimin e Coutinhos Roberto Firmino këmbëngul se skuadra angleze nuk po e vuan largimin e brazilianit, megjithëse është lojtar fantastik.
Liverpool për 1 minut shënon dy gola ndaj Swanseat (VIDEO) Liverpool po e shkatarron Swansean në "Anfield Road" me shifrat 4-0 Të kuqtë e Kloppit kan shënuar dy gola për 1 minu
Firmino për një moment nuk u lejua të futet në stadiumin e Mariborit (VIDEO) Liverpool ka mundur të mos ta ketë në fushë mbrëmë Roberto Firminon. Anglezët kanë shënuar fitore të thellë kundër sl
Dyshja e Liverpoolit kthehet në stërvitje përpara ndeshjes me United 2 sulmuesit e Liverpool, Philippe Coutinho dhe Roberto Firmino janë kthyer në trajnim përpara përballjes të së shtunës m
Me gola e spektakël, Liverpooli rikthehet tek të mëdhenjtë Skuadra e Liverpoolit ka mposhtur 4:2 Hoffenheimin, për të siguruar fazën e grupeve me rezultat të përgjithshëm pas dy n
Klopp i kënaqur me Firminon Menaxheri Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka thënë se ndihet i kënaqur që Roberto Firmino ka shënuar në takimin që Redsat e z
Kapet i dehur në timon, arrestohet futbollisti i Liverpoolit Futbollisti i Liverpoolit, Roberto Firmino ka probleme me policinë, madje është ndaluar për shkak se ka drejtuar makinën
E keni parë super të dashurën e Firminos? Dedikim special për ditëlindje (FOTO) Ylli i Liverpoolit, Roberto Firmino ka festuar 24-vjetorin e bashkëshortes së tij Larisa Pereira. Futbollisti brazilian
Ronaldinho lavdëron Firminon dhe Kloppen Legjenda e futbollit brazilian, Ronaldinho, ne një intervistë ekskluzive për “Mirror” ka thënë se Liverpooli është pret
Firmino: Do ta mposhtim Unitedin Roberto Firmino thotë se Liverpooli i ka të gjitha armët që i duhen për ta mposhtur Manchester Unitedin. Këtë të diel
Liverpool-i pas 3 yjeve amerikano-jugor (FOTO LAJM) Liverpool është në bisedime më treshen Amerikano jugore , Roberto Firmino,Carlos Bacca dhe Salomon Rondon, sipas Sky Spo
Inter kërkon sulmues, sytë nga Firmino Me Biabiany duket çdo gjë në rregull, por në shtëpinë e Interit duhet edhe një pykë e dytë. Walter Mazzarri ëndërronte S