999 rezultate për

favorit

Buffon: Nuk jemi favoritë ndaj Manchester United Gianluigi Buffon ka deklaruar se skuadra e tij Paris Saint-Germain nuk është favorit ndaj Manchester United në Ligën e
Emery dorëzohet për vendin e 4: Manchester United dhe Chelsea favorit për Champions Unay Emery erdhi tek Arsenali vetëm 6 muaj më parë teksa zëvendësoi Arsen Wenger, ky i fundit u larga pas 22 vitesh.
Arsenali është skuadra favorite për të nënshkruar me Carrascon Arsenali raportohet se është favorit për të nënshkruar me mesfushorin belg, Yannick Carrasco. Sipas Sky Sport Italia,
"Juventusi është skuadra favorite për të fituar Champions Leaguen" Legjenda e Milanit, Zvonimir Boban, e sheh Juventusin favorit për të triumfuar në UEFA Champions League. Për të arrit
Rrëfehet Messi: Juventusi është favorit për të fituar Championsin Lionel Mesi foli në një rrëfim për “TuttoSport”, ku nuk la pa përmendur rivalin e tij më të madh në kohën kur ai luante
Jurgen Klopp: Juventusi favorit për të fituar Championsi-n Liverpoolit i ka rënë Bayerni në 1/16 në Ligën e Kampioneve një ndeshje mjaft e vështirë kjo për të kuqtë. Në lidhje me
Stoli Manchester United, Conte dhe Zidane shihen favoritë Manchester United shkarkoi sot nga detyra Jose Mourinhon, teksa shkak për largimin e tij u bë dhe humbja ndaj Liverpooli
Kompanitë e basteve publikojnë koefiçientët, favorizojnë Manchester City-n për të fituar Championsi-n Menjëherë pas hedhjes së shortit, kompanitë e basteve kanë publikuar që tani kuotat se cila skuadër është favorite për t
Allegri: Juventusi është skuadra favorite për të fituar Champions Leaguen Max Allegri beson se Juventusi është skuadra favorite për ta fituar Champions Leaguen. “Juventusi janë në mesin e fav
Allegri: Barcelona është favorite për ‘’Champios’’ Trajneri Juventusit Masimiljano Allegri, ka folur ka deklaruar se bardhezinjtë do të synojnë të fitojnë me cdo kusht kët
Ançelotti tregon favoritin e Championsit Trajneri i skuadrës së Napolit, Carlo Ançelotti ka treguar se kush është skuadra favorite që mund të fitojë championsin
Allegri kundër Juves, tregon favoritin e Championsit Trajneri i skuadrës së Juventusit, Massimiliano Allegri ka theksuar se bardhezinjtë nuk janë skuadra favorite për të fit
Mbappe favorit për të fituar çmimin “Golden Boy” Sulmuesi i Francës dhe Paris Saint-Germain është rrugës për të marrë përsëri çmimin si talenti më i mirë i ri për vitin
Lippi: Juventusi është favorit për të fituar Championsin Marcello Lippi beson se Juventus është favorit që ta fitojë UEFA Champions League. “Kurrë nuk lodheni së fituari tro
Neymar gjithmonë e më pranë rikthimit në Spanjë, Reali favorit E ardhmja e sulmuesit të Paris Saint Germain, Neymar duket se është gjithnjë e më pranë rikthimit në Spanjë. Dy gjigandë
Trajnerët që mund të zëvendësojnë Lopeteguin te Reali Pas rezultateve të dobëta në fillim të sezonit nga Real Madridi, Julen Lopetegui rrezikon seriozisht të shkarkohet nga d
Barcelona nxjerr në shitje Vidal Skuadra e Barcelonës nuk është aspak e kënaqur nga performancat e yllit kilian, Arturo Vidal. Ish-lojtari i Bayern Mynih
Këto janë skuadrat favorite për të fituar Champions sipas Sarrit Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri, ka thënë se Juventusi është favoriti kryesor për ta fituar UEFA Champions Leaguen n
E.League, ekipet e mëdha janë favorit për të fituar Sonte në mbrëmje rikthehen emocionet e një tjetër kompeticioni elitar siç është Uefa Europa League ku do të hidhen në fu
"Favoriti për të fituar Champions-in është…" Ndihmësi i Pep Guardiolës te Manchester City, Mikel Arteta, së fundmi ka treguar se cili është pretendenti kryesor për t