999 rezultate për

emision

Moderatoret shqiptare që preferuan të qëndrojnë natyrale dhe larg botoxit (FOTO LAJM) Që të dalësh në televizion nuk duhet vetëm të jesh orator, por edhe e bukur. Shumica e modratove kanë i kanë lejuar
Rudina Magjistari surprizohet me një foto të veçantë në emision (FOTO LAJM) Pasditen e djeshme e ftuar në emisionin “Rudina” ishte këngëtarja Ester Hoxha. Në vitin 2016 ajo udhëtoi drejt SHBA-së d
"Flet pas krahëve", plas sherri në emision mes vazjave të Përputhen (VIDEO) Dy vajzat e "Përputhen", Edona dhe Antoneta ishin të ftuara në emisionin "Shqipëria Live". Ato kanë folur rreth raportit
"Pse divorcoheni ju artistët", Eneda Tarifa vihet në siklet në emision (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Eneda Tarifa ishte e ftuar në "Piter Pan", ku gjatë intervistës me vogëlushët, f
Tentoi ta puthë me zor në emision, modelja shqiptare largohet nga studio (FOTO LAJM) Vajza më e re e emisionit “Përputhen”, Margaret Shllaku, është larguar nga studio, pasi takimi nuk i ka shkuar ashtu siç
Nga divorci te shkatërrimi i emisionit, flet Aida Shtino Aida Shtino mbetet prej vitesh një nga moderatoret më të dashura për publikun. Dikur të gjithë e ndiqnin me kuriozitet t
"Vjehrra më ka ndihmuar shumë", Fatma përlotet në emision Noah, bebushi i Fatmës dhe Alfios, erdhi në jetë në shkurt të këtij viti. Të qenurit nënë për herë të parë në moshën 25-
Dash Shehi nuk heq dorë nga "zanati", shkon i dehur në emision (VIDEO) Kreu i LZHK-së Dashamir Shehi, ditën e djeshme ka qenë i ftuar në studion e gazetarës Mmirela Milori në Abc News ku foli
Të ftuarit i "ikën truri" në emision me kolegen: Ta mora telefonin ta bëra copash (VIDEO) Moderatori Ermal Peçi ishte i ftuar së fundmi në emisionin "Glamour zone", në drejtimin e Ester Bylykut. Gjatë emisi
Pas shumë vitesh, Rudina Magjistari bën ndryshimin e papritur në emision (VIDEO) Emisioni "Rudina" na bën shoqëri çdo pasdite, me të ftuar nga më të ndryshmit të cilët zbulojnë gjithmonë detaje të reja
Rikthehet emisioni sportiv, por Ilda Bejleri nuk duket gjëkundi (VIDEO) Pak ditë më parë, moderatorja Ilda Bejleri tregoi që nuk është larguar nga “Top Channel” dhe shkak i mungesës së saj ësh
I propozoi në emision, vajza e Agim Bajkos dhe Ardit Roshi i japin fund lidhjes (FOTO LAJM) Teksa të gjithë po prisnin ta shihnin me fustan të bardhë, vajza e Agim Bejkos dhe moderatori Ardit Roshi i kanë dhënë f
Gazetarja shqiptare shpërthen në lot në emision: Jam tronditur jashtëzakonisht shumë (VIDEO) Moderatorja Aulona Musta ishte pasditen e sotme e ftuar në emisionin “Rudina”. Ajo ka folur rreth historisë së 15-vjeçar
Plas LIVE në emision mes vajzave të "Përputhen": Kur e ke humbur virgjërinë ti? (VIDEO) Një debat i ashpèr plasi ditën e djeshme mes Antonetës dhe Edonës, dy prej protagonisteve të emisionit “Përputhen”, qëll
Shkëlqeu gjatë prezantimit, sa i kushtoi Marinës veshja e fundit në emisionin e humorit (FOTO LAJM) Marina Vjollca është një ndër moderatoret më të bukura por dhe që shpenzon shumë për tu dukur bukur në ekran. Mbrëmje
Një ftesë për ta bërë të lumtur, Isli Islami surprizohet "live" në emisionin e mëngjesit (VIDEO) Moderatori i programit të mëngjesit në ekranin e Top Channel, Isli Islami është surprizuar teksa ka qenë duke drejtuar W
Basha telefonon Kryemadhin: Jam LIVE në emision, më thonë që s'flasim bashkë Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka telefonuar ‘live’ gjatë një emsioni televiziv kryetaren e Lëvizjes Social
Debat live për Altin Bashën, Rezart Veleshnja braktis emisionin (VIDEO) Aktori i humorit, Rezart Veleshnja ishte i ftuar në "360 gradë", ku gjatë emisionit nisi një debat mes tij dhe poetit Ag
"Në emision dal pa mbathje", Lei Kraja rrëfen si e ngacmojnë futbollistët shqiptarë Moderatorja e njohur e sportit, Lei Kraja është shprehur se me futbollistët nuk ka pasur asnjëherë më shumë sesa shoqëri
Rudina Magjistari dhe Graciono përplasen në emision: Nuk e dija që isha ftuar për këtë (VIDEO) Balerini i njohur Graciano Tagani ishte i ftuar pasditen e sotme në emisionin “Rudina”. Mirëpo, biseda e tij me moder