E FUNDIT/ Atentat në Durrës, breshëri plumbash në drejtim të automjetit
999 rezultate për

berishes

Ç'kërkonte në Bashki ish-këshilltarja e Berishës, fotoja e saj theu rrjetin (FOTO LAJM) Një foto e ish-këshilltares së Sali Berishës, Zana Guxholli, në krah të Erion Veliajt, ka bërë xhiron e rrjetit në 24-or
Juventusi kalon në epërsi falë autogolit të Berat Gjimshitit (VIDEO) Juventusi ka kaluar në epërsi ndaj Atalantës në ndeshjen që po zhvillohet në Bergamo. Në fakt ishte mbrojtësi kombët
Me gjysmën e flokëve të rruara, si duket supermbesa e Berishës (FOTO LAJM) Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush. Eshtë pikërisht Dasara Malltezi,
Socialistët kërkojnë dënimin e Berishës (FOTO LAJM) Grupi Parlamentar i Partisë Socialiste i ka dërguar një letër kryeparlamentarit Gramoz Ruçi dhe Byrosë së Kuvendit përja
"Votoni vetingun ose do ju zhdukim si minj", fjalët e Berishës ndërpresin seancën Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, i ka bërë thirrje Partisë Demokratike të distancohet
Lazio e Berishës mposhtet në shtëpi ndaj Frankfurtit Lazio e Valon Berisha, Strakosha dhe Riza Durmishi ka luajtur sonte një ndeshje për statistika me Eintracht Frankfurtin,
Dino Zoff tregon dallimin mes Berishës dhe Strakoshës Portieri i kombëtares shqiptare, Thomas Strakosha, është vënë në qendër të kritkave pas gabimit të tij në ndeshjen ndaj
Hysaj fiton derbin ndaj Berishës, Napoli rikthehet te fitorja (VIDEO) Napoli arriti të dalë me 3 pikë nga transferta e vështirë e Bergamos përballë Atalantës duke i mposhtur 2-1. Skuadr
Lazio e Berishës mposhtet në transfertë nga Apollon (VIDEO) Lazio ka marrë një humbje shokuese sonte ndaj Apollon me rezultatin 2-0 në ia ka shuar vetës shpresat për vendin e parë
"Do të fus plumbin kokës", aktori i njohur u kërcënua nga bodigardi i Berishës (VIDEO) Rezart Veleshnja është kthyer në një nga aktorët më të dahsur të "Portokallis". Ndër vite Rezarti ka luajtur në sken
Izet Haxhia bën akuzën për agresion seksual, ngre padi personale ndaj Berishës Izet Haxhia ka reasguar sërish ditën e sotme, nëpërmjet të dashurës së tij. Ai ka shkruar nga burgu se po ngre një pa
Edison "faqe djeguri", i afërm i të tmerrshmit të Vlorës që qëlloi me anti-tank ndaj Lul Berishës Edison Harizaj është 39-vjeçari i cili u ekzekutua me breshëri plumbash të shtëna nga dy armë të ndryshme dy net më parë
"Xhafaj dhe Meta u takuan fshehurazi në mesnatë, tmerrohet Rama" Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan se Rama është tërhequr nga emri i Sandër Lleshit për postin e zv.ministrit ashtu s
Gruaja e djalit të Berishës feston halloween, duket si lepurushe (FOTO LAJM) Armina Mevlani, gruaja e djalit të Sali Berishës ka festuar halloweenin. Ajo është një nga blogeret më simpatike shqi
Dako i përgjigjet ashpër Berishës: Mjaft u more me gratë e dynjasë Ish-kryeministri Berisha me anë të një postimi ka treguar se sipas tij kryebashkiaku i Durrësit i dërgon para Ramës me v
Pjerin Ndreu shpërthen kundër Berishës: Plakut i mbajnë duart era gjak! Deputeti i PS, Pjerin Ndreu ditën e sotme është akuzuar nga ish-kryeministri SAli Berisha, se ai ka lidhje me të ngusht
Diçka që nuk e keni dëgjuar për Qytetarin Dixhital të Sali Berishës Koment nga Ervin Shkulaku Nëse qeveria e drejtuar nga Edi Rama projektligjin/paketën/ndërhyrjen në ligjin aktu
Me gjysmën e flokëve të rruar, shfaqet supermbesa e Berishës (FOTO LAJM) Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush. Eshtë pikërisht Dasara Malltezi,
"Rama dekonspiroi live në emision operacionin për arrestimin e Balilit dhe Lul Berishës" Policia e Shtetti arriti të bënte një super askion të shtrirë në të gjithë vendin, ku u arrestuan plotë 27 persona.
Ish-ministri i Berishës: Basha dhe Rama ndajnë paratë bashkë “E gjithë PD është vënë në dispozicion të Bashës për të marrë sa më tepër para nga Edi Rama”, ky është perceptimi që ish