999 rezultate për

beckham

Vajzat e "Spice Girls" tashmë në një film të animuar Anonçuan ribashkimin e tyre rreth një muaj më parë, por vetëm tani duket se gjërat po konkretizohen. Bëhet fjalë për
Me këtë gjest, Victoria dhe David Beckham treguan se janë si çdo çift (FOTO LAJM) Është një ndër femrat më të suksesshme dhe të pasura, por në familjen e saj ka një rregull: bashkëshorti duhet ta marrë
Beckham shet supemakinën e tij me çmimin marramendës (FOTO LAJM) E bleu 100 mijë sterlina në vitin 2007, pasi “Range Rover” kishte pësuar edhe disa ndryshime posaçërisht për David Beckh
Çfarë po ndodh mes Bella Hadid dhe David Beckham?! Supermodelja Bella Hadid dhe futbollisti David Beckham kanë pasur një takim të rastësishëm me njëri tjetrin gjatë ndeshj
Victoria Beckham habit me deklaratën: Nuk i laj kurrë xhinset E habitshme por modelja shumë e pasur botërore dhe ikona e modës Victoria Beckham nuk i lan asnjëherë xhinset. Në një
Gareth Bale barazon rekordin e David Beckham (FOTO LAJM) Gareth Bale ka barazuar rekordin e David Beckham si britaniku më me shumë paraqitje në La Liga. Ylli i Real Madridit,
Modelja e njohur habit me deklaratën: Nuk i laj kurrë xinset E habitshme por modelja shumë e pasur botërore dhe ikona e modës Victoria Beckham nuk i lan asnjëherë xhinset. Në një
Aksidentohet Victoria Beckham (FOTO LAJM) Victoria Beckham këto ditë ishte duke pushuar në Kanadë bashkë me familjen e saj. 43 vjeçarja është parë rrugëve të L
Victoria Beckham: Nuk do të ketë turne të “Spice Girls” Përkundër se ishte përfolur për një turne të grupit “Spice Girl” kjo gjë nuk pritet të ndodhë Këtë e ka konfirmuar Vi
Brooklyn Beckham tregon se kujt ja ka kushtuar tatuazhin e ri Që kur mbushi 18-vjeç vitin e kaluar, Brooklyn Beckham vendosi të bëjë disa tatuazhe në trupin e tij që i kishte zgjedhu
Beckham paralajmëron PSG-në: Do prezantoheni me një Real që pret të tregojë veten Më 14 shkurt Realii Madridit do të presë PSG-në në Ligën e Kampionëve. Për Beckhamin, kjo ndeshje do të jetë e vështirë
Spice Girls më në fund ribashkohen Prej muajsh flitet për një ribashkim të mundshëm mes ish pjestareve të grupit “Spice Girls” dhe më në fund këto thasheth
Probleme për çiftin e famshëm? David dhe Victoria Beckham janë në krizë Mesa duket një prej martesave më të forta në jetën e showbizz-it po kalon ditët e saj të këqia. Bëhet fjalë për David dh
Brenda vilës me vlerë 43 milionë $ të futbollistit dhe modeles së njohur (FOTO LAJM) Familja Beckham gjithmonë shkakton lajm edhe nëse nuk bën asgjë dhe rri në shtëpi. Kështu si këtë herë, thjesht disa
Chloe Mortez vishet nga Victoria Beckham apo po i bën lajka kësaj të fundit?! Chloe Mortez dhe e ashtëquajtura vjehrra e saj Victoria Beckham kanë pasur një marrëdhënië me ulje dhe ngritje dhe kjo g
Ka bërë botoks? David Beckham flet hapur Vitin e kaluar ish futbollisti u nxeh keq me një fans pasi ky i fundit kishte komentuar se David i është nënshtruar ndër
Biznesi i saj në rrezik, Viktoria Beckham bombardon rrjetin me foto (FOTO LAJM) Një ish-Spice Girl, gruaja e një nga futbollistëve më të talentuar, më të pasur David Beckham dhe gjithmonë në top formë
Ish-lojtari madrilen: Galaktikët e Realit shkonin një orë para në stërvitje Mesfushori aktual i Real Betisit, Javi Garcia ka dhënë një intervistë për mediat zyrtare të UEFA-s në të cilën ka folur
A janë fejuar Brooklyn Beckham dhe Chloe Moretz? (FOTO LAJM) Ata kanë qenë të pandashëm që nga rikthimi i romancës dyvjeçare të tyre në shtator. Brooklyn Beckham, 18 vjeç, dhe
Sa harxhon Victoria Beckham për një shishe verë?! (FOTO LAJM) Familja e famshme Beckham ka mirëpritur mbrëmjen e kaluar rikthimin në shtëpi të djalit të tyre Brooklyn. Brooklyn i