999 rezultate për

bdi-se

Artan Grubi: VMRO do të pendohet që nuk e votoi ligjin për shqipen Deputeti i BDI-së Artan Grubi ka dridhur Parlamentin e Maqedonisë. Me një paraqitje të fuqishme dhe në vijën kombëtare,
Strugë, ndarja e kulaçit midis BDI-së dhe LSDM-së Disa nga vendet më të rëndësishme në pushtetin e ri lokal në Strugë që gjatë kohës së Zijadin Selës udhëhiqeshin nga kua
Ganiu pas fitores: Çairi është bastion i BDI-së, Ali Ahmetit dhe vizionit të tij Visar Ganiu kandidati nga radhët e BDI-së ka zyrtarizuar fitoren e tij në Çair, ku mposhti Zeqirja Ibrahimin nga radhët
KSHZ publikon rezultatet zyrtare në Çair, Ganiu fitues (FOTO) Visar Ganiu nga radhët e BDI-së është kryetari i katër viteve të ardhshme në Komunën e Çairit. Në vendvotimin 2901 n
Pas BDI-së, as Vesel Memedi nuk e voton Ministrin e Aleancës Deputeti dhe lideri i RDK-së, Veseli Memedi i cili ishte bashkë me Ziadin Selën në zgjedhjet parlamentare të dhjetorit 2
BDI nuk voton ministrin e propozuar nga Aleanca BDI nuk do të votojë për ministrin e ri të Shëndetësisë nëse ai do të jetë nga radhët e partisë së Ziadin Selës, pasi Al
BDI Zhelinë: Blerim kur do nisësh projektin famoz prej 60 milionë euro? Në lidhje me deklaratat e kreut të komunës së Zhelinës, Blerim Sejdiu se komuna aktualisht ka një borxh prej 1.5 milionë
Osmani: Qeveria ka stabilitet dhe numra edhe pa ASH-në Është qëndrimi i ASH-së se a do mbeten në qeveri, pasi edhe pa ta qeveria ka stabilitet dhe numra, ka deklaruar në debat
Ahmeti: Ishin zgjedhje të suksesshme, korrekte dhe demokratike Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti zgjedhjet e gjashta lokale i ka vlerësuar të suksesshme si për
Spasovski: Ata që gjuajtën me armë në festat e BDI-së nuk do të shpëtojnë! Ministri për Punë të Brendshme ka reaguar rreth ”festës” me krisma të simpatizantëve të BDI-së në komunën e Tetovës, Str
Bejta pranon humbjen: Uroj Taravarin për fitoren Kandidati i BDI-së për kryetar të Komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta ka pranuar humbjen dhe ka uruar kundërshtarin Arbe
Kërcet kallashi pas fitores së Visar Ganiut në Çair (VIDEO) Festimet e BDI-së për fitoren në Komunën e Çairit janë shoqëruar me të shtëna dhe armë zjarri, ku sipas disa incizimeve
Ky është heroi i vetëm "me besë" në këto zgjedhje BESA duket të jetë humbësja më e madhe e këtyre zgjedhjeve pasi doli në raund të dytë në komunat më të mëdha si Tetova d
Kasami kërkon zgjedhje të reja pas humbjes përballë BDI-së Kreu i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami përmes konferencës për shtyp në selinë e partisë ka pranuar humbjen kundrejt kandida
Simpatizantët e BDI-së tallin keq Zekerija Ibrahimin pas humbjes Kryetari i ri i Komunës së Çairit, Visar Ganiu po feston fitoren e tij me qytetarët e Çairit. Ai së bashku me anëtarë
Osmani: Çairi mbetet bastion i BDI-së, fillojnë fitoret e reja (VIDEO) Në sheshin Skënderbeu në Shkup, BDI ka nisur festën për fitoren e saj në zgjedhjet e sotme lokale me kandidatin e saj V
Triumfoi në Çair, Visar Ganiu i BDI-së flet për herë të parë pas fitores Visar Ganiu, kandidati fitues i zgjedhjeve lokale në Çair nga radhët e BDI-së tha se është fitore e merituar e tij. “
Simpatizantët e BDI-së këndojnë: "Po na bon havaja fak e fak, e kena Bilallin gusk për merak" (VIDEO) Simpataizantët e BDI-së, teksa ishte duke mbajtur fjalim lideri Ali Ahmeti në seli në Reçicë e Vogël kanë kënduar në ko
Taravari vazhdon të kryesojë bindshëm në Gostivar Arben Taravari i Aleancës për Shqiptarët vazhdon të kryesojnë bindshëm ndaj Nevzat Bejtës i BDI-së në Gostivar. Albe
Taravari kryeson bindshëm ndaj Bejtës në Gostivar Arben Taravari i Aleancës për Shqiptarët vazhdon të kryesojnë bindshëm ndaj Nevzat Bejtës i BDI-së. Albeu.com mëson