999 rezultate për

basta

Iku nga Babastars pasi u zu me Getoarin, sot ha e pi me "armikun" e tij (FOTO LAJM) Ndonjëherë gjërat nuk janë ashtu siç duken, ose thjesht, janë të paparashikueshme. Një vit më parë, përleshja mes anëtar
Vesa Luma prezanton shtëpinë e re në Zelandë! (FOTO LAJM) Vesa Luma dhe Big Basta, pas një kohe të gjatë shkëputjeje nga njëri-tjetri, më në fund u bashkuan përsëri. Ata tashmë j
Ndahet Vesa Luma me Big Bastën? (FOTO LAJM) Prej disa kohësh flitet se çifti i këngëtarëve Vesa Luma dhe Big Basta janë larg nga njëri tjetri, pasi Big Basta është
Vesa Luma tregon a është ndarë nga Big Basta Këngëtarja e njohur tashmë prej vitesh është e martuar me këngëtarin Big basta dhe madje ata kanë edhe një djalë sëbashk
Përçahet Babastars, djemtë i kthehen kundër Getit Këto ditë grupi i njohur “Babastars”, janë ballafaquar me disa mospajtime brenda grupit. Ishte fillimisht njëri nga a
Qytetari bën për “ujë të ftohtë” Ramën: O pleh, llum, bastard, qenie e neveritshme Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme duke uruar ndjekësit e tij për një ditë të mbarë me anë të disa fotove ng
Habit Getoari, shikoni kë ka ftuar në dasmë (VIDEO) Kanë ngelur edhe shumë pak ditë nga dasma e vitit, e cila po pritet me padurim nga të gjithë ata që janë të apasionuar
Këngëtari i njohur reagon i revoltuar: “Muzikë me tekste bastarde!" Njw nga njerëzit që ka reaguar për ngajrjen e djeshme ku mbeti i vrarë një djalë i ri në TIranë, është edhe këngëtari s
Majk rrëfen arsyen pse nuk del më me Babastars Reperi shumë i njohur Majk ka rrëfyer për herë të parë sesi ndihet për ardhjen në jetë të djalit të tij me Majlinda Zekë
Noizy diss hapur Babastarsave: Mos më krahasoni me këto k***a Dihet që dy labelët muzikorë OTR dhe Babastars janë dy grupe rivale dhe kanë marrëdhënie shmumë problematike. Pasi
Babastars promovojnë “High 4 real” Babastars duket sikur kanë sjellë një mënyrë të vecantë të promovimit të projektit të ri. Performanca e tyre speciale
Kim Joung Un: Testi, dhuratë në 241 vjetorin e pavarësisë për “bastardët amerikanë” Lideri i vendit më të izoluar në botë, Kim Jong Un është shprehur para mediave vendase, se raketa balistike ndërkontinen
Babastars: Së shpejti në treg “High 4” Një nga grupet muzikore më të njohura në vend Baba Stars, pas sukseseve të tri këngëve High, do të vazhdojnë edhe me ‘H
Vesa Luma fjalë të ëmbla bashkëshortit për ditëlindje Këngëtari i njohur shqiptar Big Basta sot ka mbushur 31 vjeç dhe me këtë rast ka marrë një urim mjaft të veçantë nga b
Ekranet e celularëve po na dëmtojnë seriozisht shikimin Celularët e mençur po dëmtojnë shikimin e njerëzve duke shkaktuar rritje të madhësisë së syrit, më shumë se që duhet, th
Marina dhe Getoari argëtohen në dasmën e menaxherit të Babastars, reperi i ulet në gjunjë (VIDEO) Menaxheri i labelit “Babastars”, Dekorim Sahiti i ka dhënë fund beqarisë së tij disa ditë më parë. Ai ka organizuar
"Një dorë bastarde...", a është ky lajmërimi më u çuditshëm që keni lexuar deri më tani? (FOTO LAJM) Qytetarët e një lagjeje të Tiranës janë përballur sot me një lajmërim të pazakontë në muret e një pallati. Një prej bano
Big Basta dedikim emocionues për Vesën: "Jam i lumtur që jam i joti..." (FOTO LAJM) Këngëtarja Vesa Luma feston sot ditëlindjen e saj ndërsa ka premtuar se në fundjavë do t'i surprizojë fansat me një këng
Vazhdon sherri mes reperave, Noizy shan Babastars në koncert (VIDEO) Dihet shumë mirë se Noizy apo grupi i tij OTR nuk i kanë punët mirë me grupin tjetër BabaStars dikur me emrin "Baba Reco
Tufa publikon një tjetër sms kërcënuese: O bastardo, akoma me luftën e klasave merresh? Shkrimtari Agron Tufa, njëkohësisht drejtori i Institutit të Studimit të Krimeve të Komunizmit, pavarësisht kritikave të