999 rezultate për

asha

Basha e quan dështim sigurimin e vaksinave: Shumë vonë dhe në sasi të vogël Pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama se kishte arritur marrëveshje me kompaninë Phizer, kreu i opozitës, Lulzim Bash
Aurela zbulon si po e feston Basha festën, poston foton familjare (FOTO LAJM) Bashkëshortja e kreut të Partisë Demokratike, Aurela Basha uron gjithë shqiptarët me rastin e festës së ndërrimit të vit
Me gota shampanje në duar, Basha në krah të Aurelës në ditën e rëndësishme (FOTO LAJM) Larg politikës, kryetari i PD, Lulzim Basha dhe gruaja e tij Aurela Basha kanë festuar ditëlindjen e vajzës së tyre Dafi
​Osmani: FSK po shndërrohet në ushtri moderne Ushtruesja e detyrës së presidentit të Kosovës, Vjosa Osmani u është drejtuar ushtarëve të Forcës së Sigurisë së Kosovës
Nga tërmeti tek vrasja e Klodian Rashës, ngjarjet më të bujshme për vitin 2020 Sikur të mos mjaftonte plaga e hapur nga tërmeti i 26 Nëntorit të viti të shkuar, dhe ende pa ju gëzuar mbështetjes fina
Aksident masiv në Rinas, dy të lënduar dërgohen me urgjencë drejt Urgjencës Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në aksin Kashar-Rinas. Burimet bëjnë me dije se 5 automjete janë për
Basha i bindur: Rama largohet në 26 prill! Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, deklaroi se partia e tij se Opozita e Bashkuar është fituese me çdo lloj s
Ai Kryeministër e Rama President? Basha zbulon skenarin pas zgjedhjeve Kryedemokrati Lulzim Basha i është përgjigjur pyetjes nëse pas zgjedhjeve të 25 prillit do të jetë në një bashkëqeverisj
A do të jetë Opozita e bashkuar në zgjedhjet e 25 prillit?, Basha flet për herë të parë Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nëpërmjet një interviste në emicioni “Çim Peka Live’’ ka theksuar se opozit
Basha: Kupa është derdhur, kështu nuk vazhdohet më! Kryedemokrati Lulzim Basha gjatë një bashkëbisedimi me studentët e Universitetit Bujqësor tha se ka ardhur koha për ndry
Juliana Pasha shpërthen në lot: Do të doja një fëmijë (FOTO LAJM) Këngëtarja, Juliana Pasha tregoi gjatë një interviste me Ardit Gjebrean, se vazhdon ende të ketë shpresa se një ditë ajo
Fotot e nxehta bëhen virale, a është vërtet kjo vajza e Obamës? (FOTO LAJM) Edhe pse u rrit në shtëpinë më të famshme të Amerikës, Sasha Obama gjithmonë u përpoq të kishte një fëmijëri normale.
Kolonel Myslim Pashaj reagon pas zyrtarizimit të zgjerimit me 12 milje: Të dy shtetet s'dinë ku i kanë detet territoriale Koloneli në lirim, Myslim Pashaj, ish-drejtori i Institutit të Topografisë Ushtarake të Shqipërisë, kërkon reagimin e me
Nishani "elozhe" Bashës: Ai nuk thur armiqësi dhe nuk bën pazare Ish-presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka bërë një postim ku i kthen përgjigje intervistës së dhënë nga kryeministri
Pensioni për familjen Rasha, ministrja Denaj flet nga Kuvendi Ministrja e Financave dhe Ekonomisë Anila Denaj ka mbajtur fjalën e saj sot në Kuvend, ku ndër të tjera foli lidhur me A
Babai i Klodian Rashës zbardh bisedën me Ramën: Vendos 700 pensione por unë s'i pranoj! Babai i 25-vjeçarit të ndjerë Klodian Rasha, që u vra nga një efektiv i Forcave Shqiponja, ka zbardhur detaje nga takimi
"Ne do të ulim çmimet e ushqimeve", Basha nis premtimet Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas lajmit për rritjen e çmimeve të shportës, ku Shqipëria rendi
Yuri Kim dhe Basha tre orë në takim, thyejnë orën policore Takimi mes ambasadores së SHBA, Yuri Kim dhe kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zgjatur 3 orë. Ka qenë nj
Basha: Bashkëshortja ime e kaloi COVID-19, vajzat janë mirë Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka bërë një deklaratë të papritur gjatë bashkëbisedimit me drejtuesin e Portali
Basha bën premtimin e madh: Tarifë 0 për studentët nga familje me të ardhura nën 640 mijë lekë Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar një bashkëbisedim të veçantë me drejtuesin e portalit studento