999 rezultate për

antoine

Greizmann: Nuk kam diskutuar me presidentin për largimin nga klubi Antoine Griezmann ka bërë të ditur se nuk do të largohet në janar nga Atletico Madridi. Duke mos dashur të tregojë se
Gerrard zbulon: Griezmmann nuk shkon te United nëse ... Legjenda e Liverpool, Steven Gerrard, beson se Antoine Griezmann nuk u bashkua me Manchester Unitedin në janar për shkak
L’Equipe: Ja kush do ta fitojë "Topin e Artë" L’Equipe beson se Topi i Artë do të shkojë për njërin nga finalistët e Euro 2016, Cristiano Ronaldon ose Antoine Griezma
UEFA: Ja lojtari më i mirë i ndeshjes Gjermani-Francë (FOTO LAJM) Antoine Griezmann është shpallur nga UEFA lojtari më i mirë i ndeshjes Gjermani-Francë. Sulmuesi francez ka arritur t
Ja 10 golashënuesit më të mirë të Europianit (FOTO LAJM) Uells-Portugalia dhe Francë-Gjermani do të jenë dy përballjet që pritet të ndezin fazën gjysmëfinale. Këto dy duele,
Ja 10 yjet që kërkon Mourinho te United Jose Mourinho ende nuk është konfirmua në krye të Manchester Unitedit, por portugezi ka nisur t’i bëjë planet për ekipin
Atletico, klauzolë anti-Real për Griezmann Shqetësimi i madh i Atleticos së Madridit për sezonin e ardhshëm quhet Antoine Griezmann. Sulmuesi francez ka shkëlqyer
Atletico fiton në minutën e fundit (VIDEO) Atletico Madrid ka arritur një fitore tepër të rëndësishme në Vincente Kalderon me rezultatin 1-0 kundër Sporting Gijon.
Fiton Atletiko, rrezikon Realin (VIDEO) Atletiko Madrid ka arritur të mposhtë më rezultatin 2:0 skuadrën e Real Societadit. Madrilienët triumfuan në sfidën e
Antoine Griezmman, "Lojtari i Janarit" në La Liga Në La Liga luajnë dy futbollistët më të mirë në Botë, Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi, por gjatë muajit të kaluar dik
Erika, e dashura pedagoge dhe blogere e Griezmann (FOTO LAJM) Jemi mësuar që bashkëshortet apo të dashurat e futbollistëve të jenë modele, aktore apo këngëtare, por ka edhe raste të