Renato Doko surprizon njekësit e tij, publikon këngën e re për Vitin e Ri (VIDEO)

Humoristi Renato Doko ka surprizuar ndjekësit e tij për këtë fillim viti.

Ai sapo ka publikuar këngën më të re të titulluar “Mora”. Klipi është xhiruar në Tiranë dhe një pjesë në Maqedoni.

Ndërkohë për Renaton i cili numuron 130 mijë ndjekësa në “Instagram”, për të kjo është kënga e 10. /albeu.com/


Shtuar 3.01.2020 17:13