Nuk ndalet Haaland, shënon sërish për Dortmund (VIDEO)

Sigurisht ai është njëriu i momentin jo vetëm në Gjermani, por në të gjithë botën. Erling Haaland ja ka dalë të ambjentohet menjherë të klubi gjerman dhe po i mahnit të gjithë me golat e shënuar.

Nuk mund të mungonte as në ndeshjen e sotme përballë skuadrës së Milot Rashicës, norvegjezi ka dyfishuar rezultatin në minutën e 66′ pas një asisti të Achraf. /albeu.com/


Shtuar 22.02.2020 16:04