Dybala realizon supergol (VIDEO)

Juventus ka trefishuar shifrat ndaj Udineses në minutën e 58-të me një kryevepër të Paulo Dybalas.

Argjentinasi ka shënuar një gol magjik, teksa pas një kundërsulmi ka ndalur topin në trekëndësh, duke lënë gojëhapur të gjithë stadiumin dhe mbi të gjithë trajnerin Sarri.


Shtuar 15.01.2020 21:19