U plagos me armë zjarri, ndërron jetë në spital i riu nga Dibra

Një i ri nga Dibra u vetëplagos ditën e sotme, ngjarja ndodhi në fshatin Ndershen, njësia Adminstrative Reç të Dibrës.

I riu, i identifikuar me inicialet Sh.L. ishte me bagëti në mal.

Ai u tranportua për në spitalin e Peshkopisë dhe thuhej se ishte jashtë rrezikut për jetën nga Policia e Peshkopisë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarje.


Shtuar 15.05.2020 21:27