Karantina paska lën “pasoja” te Kejvina, modelja paska shtuar goxha peshë (FOTO LAJM)

Problemi kryesor në këtë kohë karantine sigurisht që është shtimi në peshë dhe mesa duket as Kejvina Kthella nuk i ka shpëtuar dot.

Ka qenë vetë modelja, ajo e cila në rrjetet sociale ka publikuar një foto, të shifrave që tregon peshorja dhe gjejeni pak, plot 71.2 kg.

Modelja me sa duket nuk ka mbajtur dietë gjatë periudhës së izolimit, por e ka përkëdhelur veten me ushqime të shijshme.

“Nuk bën peshorja, si gjithmonë”, shkruan Kejvina.

Aktualisht Kejvina ndodhet në Itali te motra e saj, dhe udhëtimin e ka dokumentuar në Instagram me disa video ku shfaqet krah mbesës së saj të bukur.


Shtuar 20.05.2020 09:38