“Vdiqa”, pacientët të lidhur pas aparateve luten për frymë në Infektiv (VIDEO)

Ministria e Shëndetësisë Oferta Manastirliu ka publikuar pamje nga brenda spitalit Infektiv.

Pamjet janë të rënda, ndërsa Manastirliu i shoqëron me mesazhin: Mos rrezikoni jetën!

Në video shihen momentet kur mjekë dhe infermierë vrapojnë në korridoret e Infektivit, ndërsa pacientët përballen me vështirësi në frymëmarrje.


Shtuar 18.07.2020 10:36