Sara e Ledrit e bën zyrtare, publikon foton me barkun e rrumbullakosur

Që prej thashethemeve – tashmë të konfirmuara – të shtatzënisë, Sara Hoxha ka postuar përgjithësisht selfie, ose foto të vjetra, por së fundmi vendosi të pozojë me barkun e rrumbullakosur.

“Kaq emocionuese,” shkruan Sara teksa mban dorën te barku.

Ledri dhe Sara konfirmuan shtatzëninë më 26 korrik, përmes një videoje në Instagram. Dyshja njoftoi se do të bëhen prindër të një vajze.


Shtuar 30.07.2020 07:22