A lindi Klea? Shumë shpejt ka klipin e ri gati

Klea Huta po rikthehet më fuqishëm se asnjëherë më parë edhe pse ka pak ë është bërë nënë e një djali.

Ajo po ndjek pasionin e saj, muzikën, të cilit mesa shohim i është përkushtuar këto ditë dhe po gatuan gjëra interesante!

Mamaja e Kridit paska rezervuar suprizën më të bukur të kësaj vere, duke na sjellë një projekt që s’e prisnim aspak!

Në një postim në InstaStory, Klea ka ndarë një fragment nga kënga e saj e re por e ka fshire shpejt, duke na bërë të gjithëve kuriozë.

Bravo Klea. /albeu.com/


Shtuar 30.07.2020 07:16