Koncertet lodhin Encën, i thotë stop! Shfaqet “hot” nga pushimet (FOTO LAJM)

Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia ka ndalur përkohësisht koncertet, për të shijuar pushimet verore.

Nga pushimet ajo ka provokuar sërish ndjekësit e saj me fotografi “hot”, ku ka treguar format perfekte trupore.

Së fundmi ajo publikoi foto nga një vend me pishinë e duket që po i kalon shumë mirë këtë pushime.

Kujtojmë se Enca Haxhiaj është një nga këngëtaret më të dashura dhe të pëlqyera nga fansat. Ajo nuk preferohet vetëm për zërin e ëmbël, por është mjaft e famshme edhe në rrjetet sociale me postimet e saj që arrijnë një shikueshmëri tejet të lartë./albeu.com/


Shtuar 17.08.2021 13:26

Tags: