Godet sërish Françeska Jaçe, pozon topless dhe shumë krenare (FOTO LAJM)

Françeska Jaçe është nga vajzat e shoëbizit më të shumë përfolura për jetën e luksit dhe për format bombastike që ka.

Sa herë që Françeska poston diçka në rrjetet sociale do të bëj zhurmë, kjo sepse bukuroshja kujdeset që brenda fotos apo videos të postuar të ketë ngacmime për publikun.

Me foton e fundit Françeska po bën vërtet zhurmë duke publikuar foto topless.

Fansat kanë vërshuar në like dhe komente dhe Françeska është aty për ti shijuar duke treguar në InstaStory statistikat se foto është mjaft e klikuar në vetëm një orë./albeu.com/


Shtuar 21.05.2020 08:23