Arbenita pret flokët shkurt? Kjo foto e modeles po “çmend” fansat (FOTO LAJM)

Arbenita është bërë shumë e famshme që pas lidhjes me Feron dhe tashmë është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit. Së fundmi po qarkullon në rrjet një foto ku Arbenita shfaqet me flokë të shkurtra.

Modelja duket shumë ndryshe dhe kaq e ëmbël me këtë pamje, aq sa edhe Fero s’do ta njihte.

Kujtojmë që Fero dhe Arbenita u përfolën për ndarje, por reperi i hodhi poshtë fjalët duke u shprehur se atyre i pëlqejnë të luajnë.


Shtuar 7.01.2020 10:11