73 vjeç, aktori kapet “mat” në momente të zjarrta me të dashurën e re (FOTO LAJM)

Ai ndodhet në Venecia për të promovuar sipërmarrjen e tij të fundit “The Book of Vision”. Por Charles Dance gjeti gjithashtu kohë edhe për t’u relaksuar.

Aktori i famshëm është fotografuar duke shijuar rrezet e diellit si dhe detin. Të enjten, ylli i “Game of Thrones” ka treguar fizikun e tij teksa ndodhej në plazh me të më dashurën e re.

73-vjeçari është kapur mat duke shkëmbyer puthje të zjarrta me bionden teksa po bënin not. Përveç fizikut të Charles i cili edhe pse në moshë, duket në super formë, vëmendje mori edhe partnerja që e shoqëronte.

Ajo mbante veshur një palë bikini zi dhe rozë, të cilat i ekspozonin mjaft bukur trupin elegant dhe të tonifikuar.


Shtuar 4.09.2020 08:17