Eriksen është mirë, kjo foto bën botën të marrë frymë përsëri (FOTO LAJM)

Në ndeshjes midis Danimarkës dhe Finlandës, mesfushori Christian Eriksen pësoi infarkt në fushë, çka trishtoi fansa ttë futbollit në mbarë botën.

Gjiganti mediatik “Bein Sport” ka bërë të ditur gjendjen momentale të mesfushorit.

Gazeta shkruan se Eriksen është në gjendje të qëndrueshme dhe është dërguar në spital.

Shtuar 12.06.2021 19:24