Pamje tronditëse, një fëmijë del në dritare pasi prindërit e lanë mbyllur në banesë (VIDEO)

Një tragjedi mund të kishte ndodhur në pak sekonda.

Një fëmijë i mitur është lënë i vetëm dhe madje i mbyllur në banesë.

Ai ka dalë në dritare, ndoshta në përpjekje për të dalë nga banesa, ku edhe është filmuar nga fqinjët.

Fëmija ka rrezikuar jetën, ndërsa afër tij nuk shihej askush.

Video tronditëse është bërë virale në rrjet dhe është publikuar nga media britanike “Daily Mail”.


Shtuar 19.08.2020 14:12