Zidane: 3 fitoret radhazi të Realit në Champions nuk mund të jenë me fat

Zinedine Zidane ka kujtuar tre fitoret e tij në Ligën e Kampionëve me Real Madridin.

“Triumfi në Champions League nuk mund të jetë fat. Sidomos tre herë radhazi. Është bërë një punë e madhe. Pastaj punova si i çmendur. Edhe kur erdha në shtëpi, truri më mbeti në stadium. Mendoja të stërvitesha çdo ditë”, raporton  Zizou.

Kujtojmë se Zinedine udhëhoqi “klubin mbretëror” drejt fitoreve në Champions League në 2016, 2017 dhe 2018.

Zidane aktualisht është pa punë. /albeu.com/

Shtuar 23.06.2022 16:58