Milani bën një hap fals në luftën për titull, mposhtet nga Napoli dhe rrezikon vendin e dytë (VIDEO)

Milani ka bërë një hap fals në luftën për titull. Kuqezinjtë u mposhtën në San Siro nga Napoli 0-1, shkruan Albeu.com.

Për miqtë ai që i dha fitoren ishte Politano i cili realizoi golin e vetëm sapo filloi pjesa e dytë.

Ndërkohë, Milani mbetet në vendin e 2 me 56 pikë, 9 pikë larg Interit kryesues, ndërsa Napoli mban vendin e 5 me 50 pikë. /albeu.com/


Shtuar 14.03.2021 22:39