Zhbllokohet sfida mes Kastriotit dhe Egnatias (VIDEO)

Zhbllokohet rezultati në Kamzë.

Kastrioti ka kaluar në avantazh me Ajazi në minutën e 61′. /albeu.com/


Shtuar 12.12.2021 15:10