Zhbllokohet derbi i Milanos, Inter kalon në avantazh (VIDEO)

Inter ka arritur të zhbllokojë rezultatin në minutën e 21-të me anë të kroatit Brozovic.

Mesfushori zikaltër ka marrë një top të bukur nga Calhanoglu dhe Brozovic nuk ka gabuar përballë Maignan./ h.ll/albeu.com

Shikoni golin

Shtuar 3.09.2022 18:24

Tags: ,