Nuk zgjat shumë festa e Interit, Milani barazon rezultatin (VIDEO)

Inter nuk ka arritur të mbajë shumë gjatë festën pasi Milan ka arritur të barazojë rezultatin.

Në minutën e 28-të, Milan përfitoi nga një gabim i zikaltërve dhe Leao në brendësi të zonës arriti të dërgonte topin në krahun tjetër të Handanovic./ h.ll/albeu.com

Shikoni golin

Shtuar 3.09.2022 18:31

Tags: ,