Zhbllokohet “Der Klassiker”, Dortmundi në avantazh (VIDEO)

 

Është zhbllokuar shumë shpejt super ndeshja e javës në Bundesligë mes Dortmund dhe Bayern Munich.

Janë vendasit që kanë dërguar topin në rrjetë që në minutën e 5 me Brandt. /albeu.com


 


Shtuar 4.12.2021 18:40