Super Inter, Dzeko dyfishon rezultatin (VIDEO)

Pas atij super goli të Calhanoglu në minutën e 15, Interi ka arritur të shënojë edhe të dytin në Olimpico.

Sulmuesi boshnjak, Edin Dzeko kë dërguar topin në rrjetë në minutën e 24 duke i dhënë qetësi dhe siguri të tijve. /albeu.com

 

 


Shtuar 4.12.2021 18:27