Zbulohet skuadra legjendare që bën tifo Jennifer Lopez (FOTO LAJM)

Jennifer Lopez është një aktore, këngëtare, stiliste, producente dhe biznesmene amerikane. Ajo së pari u bë e njohur në vitin 1991 si kërcimtare për trupën Fly Girl në shfaqjen televizive In Living Color.

Jennifer është një fanse e Real Madridit. Më 7 tetor 2012, aktorja vizitoi El Calasicon spanjolle në Camp Nou (2:2)

 

 

Pas ndeshjes, vajza shkroi: “Real Madrid dashuria ime!!! Faleminderit shumë të gjithëve për gjithçka #AMOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lopez në shoqërinë e Ronaldos, Ramos dhe Arbeloa!

 

 

Në vëmendjen tuaj fotot më të nxehta të Jennifer-it. /albeu.com/