Vetëm 31 sekonda nga pjesa e 2-të, Vllaznia zhbllokon rezultatin dhe shpreson te kualifikimi (VIDEO)

Mjaftojnë vetëm 31 sekonda nga fillimi i pjesës s dytë që Vllaznia të zhbllokojë shifrat me Gjurgjeviç pas asistit të Gurishtës.

Nëse Vllaznia realizon dhe një gol siguron kualifikimin.

Ndeshja e parë përfundoi 3-1 Siroki Brijek. /albeu.com/

Shtuar 15.07.2021 22:22