Tronditet Barcelona, Frankfurt dyfishon shifrat me një supergol (VIDEO)

Tronditet Barcelona. Katalanasit kanë pësuar dhe golin e dytë përballë Frankfurtit.

Rafael Borre ka shënuar një supergol nga distanca. /albeu.com/

Shtuar 14.04.2022 21:57