Tifozët e Realit besojnë te përmbysja, “pushtojnë” Bernabeun (VIDEO)

Tifozët e Realit besojnë. Mijera mbështetës presin që skuadra e tyre të përmbysë disavantazhin 1-0 në Paris.

Me tym dhe parrulla, ata krijuan një atmosferë mbreslënëse duke i dhënë një shtysë të madhe psikologjike lojtarëve të Carlo Ancelottit për në cerekfinale. /albeu.com/


Shtuar 9.03.2022 20:27