Tifozët e Partizanit marshojnë drejt stadiumit (VIDEO)

Java e 6 e Abissnet Superiore mbyllet sot me derbin kryeqytetas midis Tirana-Partizani dhe do të luhet në orën 19:45 në stadiumin “Air Albania”.

Tifozët e Partizanit nisen drejt stadiumit.

Më poshtë ndiqni pamjet e siguruara nga SuperSport./albeu.com


Shtuar 25.10.2021 18:16